Naga MarketsRahim Blak świętuje wypłatę 3-ciej dywidendy z RahimCoin. Tokeny personalne odzwierciedlają udział w nim samym, a dokładniej w jego dochodach i pośrednio w przedsiębiorstwach, z których czerpie zyski. Przemysław Tabor z Comparic24.tv rozmawiał z Rahimem na temat realizowanych przez niego projektów oraz wypłaty “dywidendy z samego siebie”

Te artykuły również Cię zainteresują
Rahim Blak wypłaca dywidendę z tokenów RahimCoin trzeci rok z rzędu

Pierwszą dywidendę Rahim Blak wypłacił w 2019 roku, która dawała inwestorom 2.5%, druga dywidenda dawała już 5%, trzecia daje 7,5% dywidendy z wniesionego wkładu (relacja z wypłaty dostępna w tym miejscu).

Tworzę nowe reguły, jakbym żył w innym świecie, dlatego ten świat zmieniam, ale najważniejsze, że to działa! Rośnie zatrudnienie, rosną przychody, rosną firmy, a ja nie działam w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, tylko to zapotrzebowanie tworzę, bo tworzymy nowe rynki. mówi Rahim Blak.

Dzięki twórczemu podejściu firmy Blaka zatrudniają już na stałe prawie 200 osób. Do największych należy edrone, zatrudniająca już ponad 120 osób, mająca klientów w 25 krajach. Firma pozyskała w zeszłym roku ponad 20 mln na rozwój. Do innych większych projektów Rahima Blaka należy Copernic, który zakłada budowę 1000 farm słonecznych do końca 2030 roku. Prężnie rozwija się także platforma do tokenizacji mosaico.ai mająca w swoim portfolio m.in. tokenizację Beczek Janusza Palikota.

Tokeny RahimCoin oparte są na technologii blockchain. Projekt ewoluował, zaczął się na platformie waves, niedawno dostępny jest także na platformie do tokenizacji należącej do Blaka mosaico.ai. Zgodnie z zapowiedziami, RahimCoin migruje na Giełdę Marek Osobistych – Sapiency, którą tworzy Rahim Blak, Sławek Zawadzki oraz Szczepan Bentyn.

–  Ludzie nie do końca poważnie traktowali ten projekt, a ja od samego początku wierzę, że w biznesie, najlepszą inwestycją jest człowiek! –  powtarza od lat Rahim Blak.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania akcji pgnig | forex | biomed kurs | gpw notowania | kurs franka | pko notowania | aktualne kursy walut w czasie rzeczywistym |

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here