Naga Markets

Rafał Zaorski wydaje się iść jak burza wraz z początkiem nowego roku. Najpopularniejszy w Polsce spekulant zaledwie kilka godzin temu zarobił 365 tys. zł w 40 minut, a już postanowił zawrzeć szereg pozycji na globalnych rynkach finansowych. Tym razem na jego celowniku znalazł się już nie tylko niemiecki indeks DAX40, ale również nasz rodzimy WIG20 oraz amerykański gigant na Wall Street – NASDAQ100.

WIG20, DAX i NASDAQ na celowniku Rafała Zaorskiego

Zaorski wszystkie ww. indeksy rozgrywa pozycjami krótkimi (short) oczekując spadku wartości ryzykownych aktywów tj. akcje na początku czwartego tygodnia stycznia 2023 r. Spekulant ponowił pozycje short na indeksie DAX ze średnią 15057 z celem na 14900 (zaledwie kilka godzin temu zarobił 365 tys. zł w 40 minut). Jednocześnie przypomina, że wszystkie jego zagrania można śledzić na żywo na kanale Zoom.

Dodatkowo inflencer finansowy poinformował, że dokłada również pozycje krótkie na naszym rodzimym indeksie WIG20 i zamierza je trzymać do czasu rozpoczęcia jutrzejszej sesji. „Zapraszam do tanga”, pisze prowokacyjnie spekulant giełdowy.


Handluj kryptowalutami, akcjami oraz na Forex w formie CFD razem z Vantage Marketes. Uzyskaj dostęp do światowych rynków na platformie ProTrader z wykresami TradingView

ZACZNIJ INWESTOWANIE

AVA Trade

Również Wall Street zostało wzięte pod uwagę przed Zaorskiego, który na indeksie NASDAQ100 od poziomu 11900 zajmuje pozycje short o wartości 47 mln zł i zamierza je trzymać „do końca sesji pod zamknięcie Europy”.

Warto w tym miejscu wspomnieć także, iż niedawno Zaorski pozamykał wszystkie swoje pozycje na spadek niemieckiego indeksu Dax. Transakcje te wygenerowały dla niego zysk na poziomie 0,5 miliona złotych w ciągu zaledwie dwóch dni.

Od połowy stycznia spekulant wskazuje, że „niemiecki indeks może spłynąć krwią”.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPrzegląd dnia Comparic.pl: Analiza EUR/USD i USD/JPY. Kurs dolara z szansą na umocnienie?
Następny artykułDolar kontynuuje wyprzedaż. FED zbyt szybko podniósł stopy procentowe?
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.