Naga Markets

Mac Wallen oraz Rafał Zaorski - organizator tradingu charytatywnegoTak nagłej zmiany zdania chyba nie spodziewali się nawet najbardziej zagorzali obserwujący poczynania najpopularniejszego w Polsce influencera finansowego, Rafała Zaorskiego. Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że spekulant dokupił kolejne 100 Bitcoinów (łącznie 500 szt.) licząc na wzrost przynajmniej do 30 000 USD. Jednak sobota przyniosła zmianę o 180 stopni, a Zaorski zamknął swoje pozycje długie ze stratą ok. 2 mln złotych i obecnie obstawia spadki zarówno BTC jak i na drugiej kryptowalucie ETH.

  • Rafał Zaorski kontynuuje swoje wielomilionowe zagrania, o których informuje za pośrednictwem swojego Twittera
  • Największe z nich w tym roku pozwoliły mu zainkasować z rynku 6,5 miliona, a następnie 22 miliony złotych
  • Najsłynniejszy w Polsce spekulant nieoczekiwanie postanowił „obrócić się” oczekując spadków na rynku kryptowalut
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakakolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą cashify, siecią kantorów umożliwiającą wymianę ponad 460 kryptowalut
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Zaorski zmienia zdanie o 180 stopni. Sprzedaje BTC i ETH z celem na tegoroczne dołki

W zeszły piątek jastrzębie wystąpienie prezesa Rezerwy Federalnej w Jackson Hole przyczyniło się do wyraźnego spadku ryzykownych aktywów tj. rynku akcji czy kryptowalut. Fakt ten sprawił, że w zeszłym tygodniu Bitcoin powiększył skalę trwającej od 15 sierpnia bieżącego roku deprecjacji do ponad 22,5 proc., osuwając się do najniższego poziomu od połowy lipca br. i ponownie oscyluje w okolicach okrągłego poziomu 20 000 USD.Pod koniec sierpnia Zaorski podkręcił atmosferę oczekując wzrostu Bitcoina w reakcji na „kupowanie plotek” pod kontrofensywę UKR pod Chersoniem na Ukrainie. W tamtym czasie uważał, że „sprzedaż faktów” ma nastąpić dopiero we wrześniu, a do tego czasu kurs BTC/USD powinien rosnąć. 30 sierpnia spekulant kupił 400 BTC (150 BTC zakupionych zostało po kursie 21 460 USD, a 250 BTC po 21 160 USD), a w nocy z czwartku na piątek (1 i 2 sierpnia) poinformował, że zwiększył swoją pozycję o kolejne 100 BTC (łącznie 500 sztuk) po cenie 20 000 USD.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Jednak nie upłynęły nawet 24 godziny od czasu zwiększenia pozycji na Bitcoinie, a Zaorski postanowił sprzedać 500 sztuk BTC w okolicach 20 000 USD ze stratą 450 tys. dolarów (ponad 2 mln złotych) i zdecydował „obrócić się” na spadki shortując 150 szt. BTC/USD (od 19 900 USD) i 1500 ETH/USD (od 1565 USD) z celem na tegoroczne dołki.

XTB

Katalizatorem do nagłej zmiany decyzji Zaorskiego mogły być piątkowe dane z amerykańskiego rynku pracy, które w znacznym stopniu mogą wpłynąć na decyzję Fed dotyczącą skali wrześniowej podwyżki stopy funduszy federalnych, choć sam spekulant nie wskazał oficjalnego powodu.

Departament Pracy Stanów Zjednoczonych podał w piątek, że w sierpniu w sektorach poza rolnictwem przybyło 315 tys. nowych miejsc pracy przy konsensusie rynkowym wynoszącym 300 tys. Był to najmniejszy wzrost liczby nowych etatów w gospodarce USA od kwietnia 2021 r.

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


5 KOMENTARZE

  1. Jak on stawia na spadki to ja kupuje jak on na wzrosty to ja sprzedaje 😀 dzięki brachu za dobre rady obyś znowu głęboko nie pływał na tych swoich spekulacjach dla spadków 😉

  2. Pan Zaorski pan pseudo trader pan może się uda może nie jak się udaje to fajnie a jak nie to uciekam a wy co myśleliście że zarobicie ….

  3. Wiadomo, tacy farmazoniarze od Mpay i Merlin jak Zaorski, kupują na górce a przedajá na rolkach 🤭😁😃😀🤣😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here