Naga MarketsRafał Zaorski zebrał już milion dolarów w ETH na projekt BigShortBets
Rafał Zaorski

Tydzień po starcie projektu kryptowalutowego Rafała Zaorskiego o nazwie BigShortBets, inwestorzy wpłacili ponad 721 ETH, co przekłada się na niemal 1,2 mln dol. finansowania (przy średniej cenie 1626 dol. za ETH) i realizację 72% założonej w ramach emisji tokenów $BSB przedsprzedaży.

  • Rafał Zaorski postanowił stworzyć $BSB Coin, token, który usprawni kooperację między inwestorami detalicznymi i swobodne zrzeszanie, tak jak miało to miejsce w przypadku grupy WallStreetBets i akcji amerykańskiej spółki GameStop
  • Obecnie przeprowadzany jest presale, w ramach którego Rafał Zaorski zamierza zebrać 1000 ETH. Jeżeli cel nie zostanie osiągnięty użytkownicy odzyskają swoje środki
  • Jak wynika z danych Etherscan.io, siedem dni od startu zbiórki inwestorzy przelali na jej adres już ponad 721 ETH

BigShortBets z pierwszym milionem dol. Rafał Zaorski chce grać przeciwko dużym funduszom

Analizując dane portfela kryptowalutowego powiązanego z BigShortBets widać, że od dnia 17 lutego 2021 roku spłynęło na niego 721 ETH, co przy cenie 1626 dol. przekłada się na kwotę zbiórki w wysokości 1,17 mln dol.

Te artykuły również Cię zainteresują
Źródło: Etherscan.io

W trakcie przedsprzedaży Rafał Zaorski planuje zebrać 1000 ETH, jak na razie osiągając 42% tego celu w 5 dni. Na tym etapie jeden BSB Coin wyceniany jest na 0,80 USD. Po zakończeniu presale jego cena ma natomiast wzrosnąć do 1-2 USD.

BigShortBets ma być odpowiedzią na działania grupy WallStreetBets zgromadzonej wokół portalu Reddit, która wywołała wyciskanie krótkich pozycji na amerykańskiej spółce GameStop doprowadzając w pewnym momencie do miliardowych strat wśród dużych funduszy inwestycyjnych.

Zaorski chce powtórzyć ten sam schemat i wraz z grupą inwestorów indywidualnych podejmować zintegrowane działania przeciwko zakładom dużych rynkowych graczy. Obecnie wierzy między innymi w kolejnego „big shorta” na bitcoinie.

Zasady działania projektu oraz kryptowaluty $BSB zostały dokładniej przedstawione w rozmowie z Rafałem Zaorskim i Rafałem Kiełbusem na kanale polskiego youtubera kryptowalutowego, Mike’a Satoshiego.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs złotego | wiadomości bitcoin | bitcoin info | złotówka kurs | analiza btc |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here