Naga Markets
Rafał Zaorski odbiera statuetkę FxCuffs

Zaledwie na początku marca informowaliśmy, że współtwórca kolektywu traderskiego i Fundacji Trading Jam, Rafał Zaorski, wypłacił 2,5 mln zł zysku z transakcji na niemieckim indeksie DAX. Tym razem pomysłodawca TJSu zrzeszającego już 20 tysięcy inwestorów indywidualnych pochwalił się wynikami za cały miesiąc. Jak twierdzi zarobił 5 milionów złotych otwierając 2200 transakcji, co daje ponad 100 pozycji każdego dnia!


„Spekulacja tylko na cenie” – sposób Zaorskiego na wyciąganie z rynku dużych pieniędzy

Warto przypomnieć, że Zaorski pierwszym zarobionym milionem chwalił się już w październiku 2015 roku, kiedy na żywo pokazywał zamknięcie zyskownych pozycji. Swój wynik powtórzył w lutym bieżącego roku, poprawiając go z nawiązką kilkanaście dni później.

13 marca podsumowuje natomiast ostatni miesiąc tradingu (z udostępnionej historii pozycji wynika, że od dnia 9 lutego), w którym zarobił ponad 5 milionów złotych. Statement jest jedynie wycinkiem wszystkich realizowanych transakcji, których łączna liczba miała przekroczyć 2200:

Saldo rachunku Rafała Zaorskiego – raport wygenerowany pomiędzy 9 lutego i 13 marca. Źródło: Alior Bank

Oprócz spopularyzowanego wśród polskich traderów indeksu DAX, Rafał Zaorski handlował również na GBP/JPY oraz USD/JPY. Jak sam twierdzi, spekulacja miała miejsce tylko na cenie, z całkowitym pominięciem założeń analizy technicznej, na której swoje działania opiera większa część inwestorów detalicznych.

„Jest to miesiąc gry na 1 rachunku. Jeśli ktoś ma watpłiwości rzeczywiśtości tych danych 🙂 są jeszcze tacy ?Zapraszam do krakowa na fx cuffsy lub niech nazwie mnie kłamcą” – komentuje swoje wyniki Zaorski, zapraszając niedowiarków oraz krytyków na krakowską konferencję FxCuffs (zachowana pisownia oryginalna cytatu).

Na grupie TJS dostępny jest arkusz kalkulacyjny z wszystkimi transakcjami pomysłodawcy kolektywu traderskiego.

Wszyscy, którzy chcą spotkać się z Rafałem Zaorskim, będą mieli taką możliwość 16-17 marca w krakowskim ICE podczas FxCuffs. Zaorski jest jednym z prelegentów, a podczas swojego wykładu będzie mówił o szczególnej teorii spekulacji bazującej na jego własnych doświadczeniach rynkowych.

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułSerwis Poranny BM ING – Brakuje paliwa do wzrostów
Następny artykułOd inwestora do scalpera – USDCHF testuje lokalne wsparcie
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here