Naga MarketsRafał Zaorski z sukcesem zakończył przedsprzedaż $BSB. BigShortBets zgromadził ponad 1,5 mln dol. w ETH8 dni od startu projektu kryptowalutowego Rafała Zaorskiego o nazwie BigShortBets osiągnięto cel przedsprzedaży, który zakładał zebranie 1000 ETH. Zgodnie z danymi etherscan.io na adres powiązany z tokenem trafiło ostatecznie 1076 tokenów, co przy średniej cenie 1500 dol. daje kwotę 1,6 mln dol. „Siadamy do pracy, mamy maksymalnie 2 miesiące”, podsumował zbiórkę Zaorski.

  • Rafał Zaorski poinformował o zakończeniu z sukcesem przedsprzedaży w niedzielę, 28 lutego po godzinie 18:00.
  • Jak podaje, finansowanie $BSB wyniosło 130% gromadząc niemal 130 ETH. Dane z etherscan.io podają mniejszą kwotę, jednak użytkownicy mogli wpłacać środki również przez inne kanały
  • Jak poinformował Rafał Zaorski cena $BSB w przedsprzedaży ma być ostatecznie rozliczona po 0,65 dol., a nie jak wcześniej zapowiadano po 0,8 dol.

Rafał Zaorski zakończył przedsprzedaż w ramach projektu BigShortBets

Zgodnie z informacjami etherscan.io portfel BigShortBets zebrał ponad 1076 ETH, czyli 1,6 mln dol. Kontrakt $BSB został zamknięty, a środki zgromadzone na portfelu wytransferowane:

Te artykuły również Cię zainteresują
Etherscan.io.

– Dziękuję za presale, pozamykałem kontrakt poza livem, bo musiałem coś dla pewności skonsultować technicznie. Cena ostateczna będzie rozliczana na podstawie ceny ETH w momencie osiągniecia 100% presale. Dodatkowo po 0,6 dol., czyli w lepszej cenie, a nie 0,8 dol., o czym nie mówiłem wcześniej – komentował Rafał Zaorski. Wspomniany live z zakończenia przedsprzedaży dostępny jest w tym miejscu.

Z powyższego wpisu na Facebooka wynika, że w przeciągu kolejnych miesięcy rozwijany ma być kolejny etap projektu. Jak na razie nie wiadomo, jak prezentuje się dokładna mapa droga oraz kiedy rozpocznie się drugi etap sprzedaży $BSB (gdzie cena ma wynosić już od 1 do 2 dolarów).

W trakcie transmisji na żywo Rafał Zaorski stwierdza, że 2 miesiące to bardzo mały czasu, w tym czasie trwać będzie jednak kodowanie wersji 0.1 projektu, a sam jego pomysłodawca „wyłącza się”, w celu skupienia się na pracach rozwojowych. Na bieżąco ma jednak informować o postępach.

Anonimowość dyskusji o spółkach, cel BigShortBets

BigShortBets ma być odpowiedzią na działania grupy WallStreetBets zgromadzonej wokół portalu Reddit, która wywołała wyciskanie krótkich pozycji na amerykańskiej spółce GameStop doprowadzając w pewnym momencie do miliardowych strat wśród dużych funduszy inwestycyjnych.

Zaorski chce powtórzyć ten sam schemat i wraz z grupą inwestorów indywidualnych podejmować zintegrowane działania przeciwko zakładom dużych rynkowych graczy. Obecnie wierzy między innymi w kolejnego „big shorta” na bitcoinie.

Zasady działania projektu oraz kryptowaluty $BSB zostały dokładniej przedstawione w rozmowie z Rafałem Zaorskim i Rafałem Kiełbusem na kanale polskiego youtubera kryptowalutowego, Mike’a Satoshiego.

Cel jest prosty, anonimizacja dyskusji na temat spółek – stwierdza pokrótce Zaorski.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowanie lotos | bankomat blik | notowania nasdaq | s&p notowania | kurs zł |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Comparic a jak tam wasze inwestycje? Kiedyś były prowadzone na takim jednym portalu co można podejrzeć zyskowność….i pamiętam że wylaczyliscie możliwość oglądania. A dużo stratnych pozycji tam bylo…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here