Naga MarketsRafał Zaorski w trakcie odprawy tradingu charytatywnego, FxCuffs 2017

Współtwórca kolektywu traderskiego i Fundacji Trading Jam, Rafał Zaorski, po raz kolejny udowadnia, że wie jak wyciągać z rynku spore pieniądze. Po tym jak w połowie lutego „oskubał” brokera na milion złotych, na początku marca ustanowił nowy rekord TJS zarabiając w kilkanaście godzin 2,5 mln zł dzięki transakcjom na niemieckim indeksie DAX. Do tej pory żaden inny polski spekulant lub trader nie chwalił się oficjalnie tak wysokimi zyskami.


Setny odcinek Trading Jam Session i 125 tysięcy na cele charytatywne

W trakcie relacji na żywo udostępnionej na swoim profilu Facebookowym, Rafał Zaorski pokazuje moment zamknięcia transakcji na indeksie DAX – w momencie wyjścia z rynku pozycje zarabiały 2,5 miliona złotych. Zgodnie z obietnicą, prezes TJS przeznacza 5% z wygenerowanych zysków na cele charytatywne. W tym przypadku mowa o 125 tysiącach złotych:

Moment wypłaty rekordowej w polskim świecie tradingu kwoty, pokrył się z jubileuszową, setną edycją Trading Jam Session. Członkowie TJS spekulowali, że Rafał Zaorski będzie chciał w trakcie swojego dwugodzinnego wykładu dokonać zamknięcia pozycji, to nastąpiło jednak w okolicach godziny 16:00.

Poniżej screen z platformy R. Zaorskiego z okolic godziny 15:30 kiedy zyski na otwartych pozycjach przekroczyły 2 miliony złotych:

Źródło: Rafał Zaorski, TJS

Link do transmisji  z setnej odsłony Trading Jam Session dostępny poniżej:

Warto przypomnieć, że Zaorski pierwszym zarobionym milionem chwalił się już w październiku 2015 roku, kiedy na żywo pokazywał zamknięcie zyskownych pozycji. Swój wynik powtórzył w lutym bieżącego roku, poprawiając go z nawiązką kilkanaście dni później. W swoich inwestycjach kieruje się śledzeniem ceny, stojąc w opozycji do głównego nurtu spekulacji twierdząc, że analiza techniczna jest mitem. Dojście do takich wniosków zajęło mu kilkanaście lat i wśród członków TJSu stara się krzewić podobną opinię.

Spotkaj się z Rafałem Zaorskim podczas FxCuffs 2018 i dowiedz się w jaki sposób zarobił 3,5 mln zł w przeciągu jednego miesiąca!

Kontrowersyjny trader

Rafał Zaorski, a zwłaszcza kierowana przez niego fundacja, od lat budzi kontrowersje w środowisku inwestycyjnym czego dowodem może być sprawa z początku zeszłego roku. Wówczas na grupie Trading Jam Session na Facebooku pojawiły się niewygodne pytania o działalność TJS. Jak się okazało w zaledwie kilka godzin po publikacji oskarżycielskiego postu – jego autor posługiwał się fałszywymi danymi, korzystając z publicznie dostępnych zdjęć.

Nie cichnie też prywatna wojna Zaorskiego z osobami, które szkolą z tradingu. Walkę o przywrócenie etosu tradera uczynił jednym z głównych założeń całego Trading Jam Session. Choć Rafał Zaorski znany jest z swojego prześmiewczego stosunku do szkoleniowców, to na dzisiejszym streamie przyznał, że rozumie ludzi, którzy zmęczeni są rynkiem i poszukując odskoczni od wykresów postanawiają dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem za pieniądze.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here