Rafał Zaorski ma nadal kierować projektem bigshortbet$ i budować jego wartość według własnej długoterminowej koncepcji, stwierdziło ponad 99,6% głosujących tokenami $bigsb. Z kolei 99,1% uczestników zaznaczyło, iż ma pełne zaufanie do decyzji, które podejmuje popularny spekulant. W tym samym dniu, co miało miejsce DAO głosowanie, za pośrednictwem swojego Twittera Zaorski poinformował również o starcie aplikacji bigshortbet$.

Społeczność bigshortbet$ stoi murem za Zaorskim

Zgodnie z Twitterem Zaorskiego, DAO głosowanie tokenami $bigsb na bighortbet$ miało miejsce kilka dni temu, 25 czerwca. Wśród pytań znalazły się:  • Czy Rafał Zaorski ma nadal kierować projektem? 99,9% wybrało odpowiedź „Tak”
  • Czy masz zaufanie do decyzji, które podejmuje Rafał Zaorski? 99,1% odpowiedziało „Tak”
  • Czy Rafał Zaorski skutecznie przeprowadził operacje w 2021/2022 na tokenie BIGSB? Aż 99,6% uważa, że „Tak”
  • Czy Rafał Zaorski ma nadal budować wartość projektu według własnej długoterminowej koncepcji? Tutaj również niemal wszyscy, bo aż 99,4% uczestników wybrało opcję „Tak”

Dalsza część artykułu pod filmem
Jednak niektórzy komentujący Twittera Zaorskiego wskazują, że ankieta może nie być rzetelna i nie do końca oddaje realia, gdyż osobami, które mogły wziąć w niej udział byli tylko posiadacze tokenów $bigsb.

Wczoraj informowaliśmy, że wykorzystując ostatni rozgłos za sprawą swoich licznych zyskownych transakcji, Zaorski postanowił ogłosić start aplikacji bigshortbet$. Uruchomił również specjalnego maila do pozyskiwania ciekawych informacji oraz zaprasza do przesyłania zgłoszeń w ramach rekrutacji do zespołu $BSB.

Dla przypomnienia na początku zeszłego roku Rafał Zaorski postanowił stworzyć $BSB Coin, token, który ma usprawnić kooperację między inwestorami i umożliwić im swobodne zrzeszanie się oraz sprawniejsze przeprowadzanie akcji na notowaniach innych spółek.

Zobacz również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj