Naga Markets
Rafał Zaorski: Źródło: YouTube, Biznes Misja

Rafał Zaorski po tym, jak zarobił ponad 10 milionów dolarów (około 44 miliony złotych) stawiając na spadek kryptowalut, poinformował w niedzielę wieczorem, iż zaczyna kupować BTC, oczekując wzrostowego odbicia na notowaniach najstarszej z walut wirtualnych.

BTC w okolicy istotnego wsparcia 

Bitcoin spadł z między 10 listopada 2021 r. a 12 maja 2022 r. o niemal 43 600 dolarów, tj. ponad 63 proc. z 69 000 dolarów aż do 25 400 dolarów, co było najniższym poziomem od grudnia 2020 r.Po niewielkim odreagowaniu, kurs BTC od kilku dni utrzymuje się w trendzie horyzontalnym pomiędzy 28 500 dolarów a 31 500 dolarów.

Interior capital

Zaorski stawia miliony na odbicie BTC 

Mimo, iż z czysto technicznego punktu widzenia układ ten określany jest mianem korekty, co oznacza, że statystycznie rynek częściej wybija z tego typu formacji w kierunku zgodnym z wcześniejszych ruchem, co w tym konkretnym wypadku zwiastować może dalsze spadki, Rafał Zaorski uważa, że to czas na większe odbicie wzrostowe na rynku wirtualnych aktywów.

Kontrowersyjny spekulant poinformował w niedzielę, iż zakupił 150 BTC z czego 100 na dźwigni 1:5, a 50 na rynku spot, co daje sumaryczną wartość pozycji na poziomie 550 BTC.

Biorąc pod uwagę średnią cenę zakupu na poziomie 29 189 USD, pozycja w chwili jej zawarcia warta była ponad 16 milionów dolarów, tj. przeszło 70 milionów złotych.

Zaorski wyzywa, ale jednocześnie zarabia. Jego pozycje obserwuje coraz więcej osób

Chociaż Rafał Zaorski wielokrotnie powtarza, że nie chce, aby ktokolwiek kopiował jego pozycje, to rzeczywistość jest zgoła inna. Jeszcze pod koniec marca na Twitterze śledziło go 60 tysięcy osób, teraz jest to o ponad 71 tysięcy więcej (łącznie ponad 131 tys. obserwujących).

Sam Zaorski w ostatnich tygodniach bardzo często chwalił się swoimi pozycjami, czy też dzielił pomysłami na transakcje, które są chętnie kopiowane przez podążających za jego sukcesem. Należy jednak pamiętać, że rynek w połączeniu z dźwignią finansową może być obosieczną bronią: za wysokimi zyskami idzie też ryzyko wysokich strat.

Sama postać Zaorskiego również budzi kontrowersje i z całą pewnością nie jest on „grzecznym chłopcem” polskiego Twittera. Często pozwala sobie bowiem na zaczepki w mediach społecznościowych, Tradera21 nazywając przykładowo „farmazoniarzem”, a założyciela projektu Terra, Do Kwona, „małym siusiakiem”.

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: złoty polski kurs | kęty giełda | fale elliotta | kurs kernel | wirtualna polska kurs akcji | forex ranking brokerów | kurs pgnig | kurs celon |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>11 KOMENTARZE

  1. ZAORSKI mówił, że kupuje mpay. Gderał o tym przy cenie 2,5-3 zł. Od tego gadania mpay spadł do 1zł. Wszystko w temacie. Potem gderał, że Luna padnie zaraz ale sam zagrał longa i Luna z 20 poszła nd 50dolarów. Potem zamilkł a Luna jebła a on zarobił na shorcie.
    I mieli te same farmazony – o CD projekt, o tym że nie ma darmowych obiadów, bla bla bla poczytane w kilku książkach.

  2. @Crash jak masz minimalne pojęcie jak dział btc to kupisz. Jak nie, to pierdolisz o nagonkach. Zysk nie będzie w tym lub przyszłym roku. Jesteś shortem co widać, ja swoje zarobiłem, bo wiem jak dziala ta branża

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here