Naga Markets

Rafał Zaorski – od tradera do influenceraRafał Zaorski, znany inwestor i trader, podzielił się na Twitterze entuzjastyczną wiadomością dotyczącą swojego najnowszego projektu. Wraz z Julią Zalewską-Biziuk, przetłumaczył pierwszą książkę o spekulacji z 1688 roku na język polski. Książka pt. “Chaos nad chaosami” dostępna jest do pobrania w formacie PDF na stronie fundacji Trading Jam. Inwestorzy, miłośnicy historii i zwolennicy rynków finansowych entuzjastycznie zareagowali na tę inicjatywę, doceniając możliwość zdobycia unikatowej wiedzy o spekulacji… za darmo.

“Chaos nad chaosami”: Grafiki, mapy i fascynujące historie

Na filmiku zamieszczonym przez Rafała Zaorskiego i Julię Biziuk wyraźnie widać radość i pasję, jaką włożyli w przełożenie tego zabytkowego dzieła. Julia z dumą podkreśliła, że książka jest pełna pięknych grafik, map i ciekawych informacji historycznych, co na pewno przyciągnie uwagę wielu czytelników. “Chaos nad chaosami” zapewnia nie tylko wartość merytoryczną dla osób interesujących się rynkami, ale także stanowi wciągającą lekturę dla wszystkich ciekawych historii i zabytkowych publikacji.Do tego wszystkiego dochodzi wysoka wartość merytoryczna. W odpowiedzi na pytanie użytkownika K.O Kryptowaluty, czy książka ma jakieś znaczenie w obecnych czasach, Zaorski potwierdził, że perspektywa przedstawiona w książce wciąż jest aktualna.

Istota spekulacji pozostaje niezmienna, a wartość zawartych w książce naukowych analiz, wskazówek i przemyśleń jest nadal istotna dla współczesnych inwestorów. Wiele wskazuje na to, że ta książka może stanowić cenny wkład dla świadomych inwestorów, którzy pragną zgłębić tajniki spekulacji i lepiej zrozumieć mechanizmy rynków finansowych.

Twitterowa społeczność pozytywnie zareagowała na możliwość pobrania “Chaosu nad chaosami” w wersji pdf za darmo. Wiele osób wyraziło wdzięczność za tę niepowtarzalną okazję zapoznania się z taką wartościową pozycją. Zainteresowanie książką jest na tyle duże, że pojawiły się pytania o wysyłkę fizycznych kopii. Zaorski odpowiedział, że książka jest już w drodze do wielu czytelników, a dostarczanie jej następuje stopniowo.

Jednocześnie warto wspomnieć, że książka “Chaos nad chaosami” nie jest jedynym unikalnym dziełem dostępnym na stronie Trading Jam. Obok tej pozycji na stronie można znaleźć takie tytuły jak “Jesse Livermore Boy Plunger” – pełna biografia Jessiego Livermora, “Historie z Wall Street” Edwina Lefèvre oraz wcześniejsze dzieło samego Rafała Zaorskiego – “O Spekulacji”. Wszystkie te książki wnoszą pewną wartość merytoryczną i mogą stanowić okazję dla czytelników, aby zgłębić historię rynków finansowych i poszerzyć swoją wiedzę na temat inwestowania i spekulacji.

Zobacz również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.