Naga Markets
Rafał Zaorski. Źródło: YouTube, Hejt Park

Rafał Zaorski, spekulant i influencer finansowy, od kilku miesięcy szokował swoich odbiorów za pośrednictwem Twittera, wrzucając kolejne zyskowne transakcje często przekraczające dziesiątki milionów złotych. Jednak zgodnie ze starym polskim porzekadłem „wszystko co dobre szybko się kończy”, a w szczególności w branży inwestycyjnej, Zaorski zalicza ponad 3 mln złotych starty na pozycjach długich (long) na Bitcoinie i Ethereum. Kurs BTC/USD ulega silnej przecenie w poniedziałek osiągając niski poziom 24 000 USD. Podobnie kurs ETH/USD, który zanurkował poniżej 1200 USD, najniższego poziomu od stycznia 2021 r.

Pierwsza strata Zaorskiego po długiej passie zwycięstw

Do ostatnich sukcesów Rafała Zaorskiego można zaliczyć m.in.:W efekcie najpopularniejszy w Polsce spekulant ogłosił, że część z zarobionych pieniędzy przeznaczył na zakup najdroższego w Polsce apartamentu, za który zapłacił rekordową sumę 22,9 mln zł.

Handluj kryptowalutami w formie CFD razem z Capital.com. Uzyskaj dostęp do tysięcy rynków na całym świecie

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Zaorski traci ponad 3 mln złotych. „Nie ogarniam co się dzieje”

Spekulant o swoich zamiarach dotyczących grania na wzrosty rynku kryptowalut, w szczególności Bitcoina i Ethereum, po raz pierwszy poinformował 8 czerwca. Zakupił wtedy aż 150 szt. BTC i 1000 szt. ETH.

Nie minął jednak nawet tydzień, a Zaorski za pośrednictwem Twittera stwierdził, że zamyka swoje pozycje długie na BTC i ETH w stracie 700 tys. USD (ponad 3 mln złotych).

– Nie ogarniam co się dzieje teraz na rynku, a jak czegoś nie rozumiem do odpuszczam. W przyszłym tygodniu okaże się czy będę małym siusiaczkiem na WIG20 – napisał.

Sama postać Zaorskiego może budzić kontrowersje: z całą pewnością nie jest on „grzecznym chłopcem” polskiego Twittera. Często pozwala sobie bowiem na zaczepki w mediach społecznościowych, Tradera21 nazywając przykładowo „farmazoniarzem”, a założyciela projektu Terra, Do Kwona, „małym siusiakiem”. Jego styl prowadzenia dyskusji oraz pozycji przyciąga jednak uwagę obserwujących. Pod koniec marca miał ich około 60 tysięcy, obecnie jest to o 90 tysiące więcej (150 tys.).

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lpp giełda | prognoza dolar | kantorowy kurs euro | develia akcje rekomendacje | kruk cena akcji | kontrakty cfd | euro hrywna |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
Poprzedni artykułKurs złota coraz bliżej oporu 1900 USD. Wybicie powinno oznaczać nowy trend wzrostowy, uważa ANZ Bank
Następny artykułMovie Games ma kolejny rekord. Alaskan Truck Simulator od Road Studio najchętniej pobieranym demem w historii grupy
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

6 KOMENTARZE

  1. Małolat któremu się dużo wydawało bo ustrzelił szybką kase, rynek karmi się właśnie takimi którzy uważają że są od niego mądrzejsi. Krypto to typowy rynek dla cierpliwych holderów na bardzo długi okres inwestycji, bardzo małymi porcjami i bez wielkich nadziei. W zasadzie to piwinno sięnastawić że się straci te okruchy co się tam wsadza i. Później ewentualnie się miło zaskoczycć. W okresach wyprzedaży można trochę zwiększać ilość wsadzonego kapitału ale absolutnie bez szaleństw. Jak ktoś nie ma pomysłu jak inwestować na zwykłej giełdzie GPW lub NYSE to od krypto powinien trzymać się z daleka.

  2. Jak co się dzieje ? Taki spekulant nie wie ! Terra luna załatwiła rynek kryptowalut ludzie pozabierali i zabierają kasę z rynku będzie bardzo długo trzeba czekać na odbudowę rynku jeśli wogóle to nastąpi .Jakiś tam skośno oki od terry za to co zrobił z Terra powinien przez wszystkie podmioty od kryptowalut zrównany z ziemią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here