Naga MarketsZaorski i Przeździecki
Od lewej: Patryk Przeździecki (adwokat) i Rafał Zaorski (Trading Jam) opuszczający budynek sądu rejonowego w Warszawie

We wtorek o godzinie 12:10 w sali 475 przy ul. Marszałkowskiej 82 w Warszawie – Sąd Rejonowy Śródmieście, odbyła się rozprawa, w której FutureNet pozywał Rafała Zaorskiego za nazwanie przedsiębiorstwa piramidą finansową. W roli świadka wystąpić miał prezes spółki BCU Trading będącej właścicielem marki, Roman Zieman, reprezentowany był jednak przez pełnomocnika. W ramach mediacji przedstawiciele FutureNet oczekiwali od Zaorskiego przeprosin, pomysłodawca Trading Jam odrzucił jednak “bezczelne” żądanie i kolejna rozprawa została wyznaczona na 29 października.


Rafał Zaorski vs FutureNet bez rozwiązania. Nie przeprosił za “piramidę finansową”

„Na pierwszej rozprawie nie pojawił się Roman [Zieman] tylko jego pełnomocnik, była to rozprawa pojednawcza. Mediacja ze strony FutureNet polegała na tym, że chcieli abyśmy ich przeprosili za wszystko, że nie są piramidą finansową”komentował w nagraniu na swoim prywatnym profilu w serwisie Instagram polski trader Rafał Zaorski.

Konflikt pomiędzy Zaorskim i FutureNet rozpoczął się w listopadzie ubiegłego roku, kiedy założyciel TJS nazwał biznes Ziemana piramidą finansową. W tamtym czasie firma utworzyła własną kryptowalutę, której wartość w szczytowym momencie przekraczała 74 złote (2 września wyceniana jest natomiast na niespełna 2 zł). W związku z oskarżeniami, BCU Trading złożył pozew przeciwko Zaorskiemu sugerując jego działanie na szkodę marki – film, w którym nazywał FutureNet piramidą musiał zostać zdjęty z Internetu na czas prowadzenia dochodzenia.

Publiczne przesłuchanie w tej sprawie odbyło się we wtorek, 3 września, jednak w związku z brakiem porozumienia stron, sąd wyznaczył datę kolejnej rozprawy na 29 października (godzina 12:30), ponownie w Sądzie Rejonowym Śródmieście w Warszawie.

Ekipa Trading Jam Session pojawiła się z kamerą zgodnie z zapowiedzią, aby relacjonować przebieg posiedzenia oraz tego co przed sądem do powiedzenia ma sam Roman Ziemian. Niestety, ale w sądzie pojawił się tylko pełnomocnik, który przedstawił, że wystarczy mediacja, gdzie Rafał Zaorski przeprosi za swoją opinię na temat firmy i posypie głowę popiołem. Jak określił sam pozwany oferta jest bezczelna i wraz z Rzecznikiem Tradera Patrykiem Przeździeckim odrzucili wniosek” – relacjonuje oficjalna strona Fundacji Trading Jam.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here