Naga Markets

Fame MMA to polska freakfightowa organizacja, w której udział biorą głównie influencerzy, youtuberzy i celebryci. Jakiś czas temu w ramach nowej strategii biznesowej, firma postanowiła wydać własny token. Projekt niemal natychmiast spotkał się z krytyką, głównie ze strony Rafała Zaorskiego, popularnego spekulanta, który zarzuca organizacji „skok na kasę”. Już dziś o 18:00 odbędzie się wolna dyskusja, podczas której projekt zostanie rozłożony na czynniki pierwsze wraz ze wskazaniem jego słabych stron.Rafał Zaorski rozłoży na czynniki pierwsze token Fame MMA

Pomysłodawca projektu BigShortBets postanowił przeprowadzić szerszą dyskusję nt. tokenu Fame MMA. „Grillowanie” rozpocznie się dziś (środa) o godzinie 18:00 na kanale YouTube.

Fame MMA to największa w Europie federacja mieszanych sztuk walki typu freak fight. W jej pojedynkach biorą udział głównie influencerzy, youtuberzy oraz celebryci, dlatego też udaje jej się robić ogromne zasięgi i sprzedawać setki tysięcy PPV. Jakiś czas temu federacja postanowiła zanurzyć swoje palce w świecie kryptowalut, wydając własny token.

Kontrowersyjny projekt nie umknął uwadze polskiemu spekulantowi, Rafałowi Zaorskiemu, który m.in. wytknął kilka nieścisłości w białej księdze. W kwietniu stwierdził on bowiem, iż jest „to po prostu skok na kasę’’. Główne zastrzeżenie dotyczy tego, że tylko 15% całkowitej podaży tokenów FAME ma znaleźć się na rynku. Spekulant wytknął również błąd, który nie powinien mieć miejsca w tego typu dokumencie.

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: forum spółek giełdowych | dom development giełda | alior giełda | wig20 notowania | orange cena akcji | dolary kurs | s&p 500 |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułKurs GBP/USD może zmierzać do 1,20 w 3-miesięcznej perspektywie. Prognozy Rabobanku i ING
Następny artykułPolska w czołówce niechlubnego rankingu. Inflacja w Estonii zbliża się do 20 proc.
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here