Naga Markets„Trading – inwestowanie oparte na scenariuszach” – to motyw przewodni bezpłatnego webinaru VSA Trader, który już 28 września 2021 roku (we wtorek), o godzinie 19:00, poprowadzi Rafał Glinicki. Zapisz się już teraz, liczba miejsc jest ograniczona.

Rafał Glinicki zaprasza na webinar: inwestowanie oparte na scenariuszach  • Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie i nie przegapić webinaru: LINK DO ZAPISÓW
  • Zapamiętaj datę 28 września i spotkaj się online z Rafałem Glinickim

Rafał Glinicki zaprasza na webinar

W trakcie webinaru Rafał Glinicki odpowie na takie pytania, jak m. in.: Jak dziś budować przewagę wykorzystując powtarzalne schematy – i jak wygląda jeden z najważniejszych schematów odwrócenia ceny – np. z rynku akcji, surowców oraz indeksów? Jakie są praktyczne sposoby na eliminację wpływu emocji na podejmowane decyzje inwestycyjne?

Plan webinaru obejmuje:

  • Powtarzalne schematy jako środek do zdobycia przewagi.
  • Przykład najważniejszego schematu odwrócenia ceny.
  • Stop loss: pułapka psychologiczna, czy może narzędzie?
  • Wpływ procesów psychologicznych na wynik.
  • Utrzymanie panowania rozumu nad emocjami w sytuacjach kryzysowych.

Rafał Glinicki

Rafał Glinicki – Trader, ekspert w dziedzinie metodologii Volume Spread Analysis oraz praktycznego podejścia do tradingu. Jest założycielem i prezesem firmy VSA TRADER Sp. z o.o. oraz CEO Black Wolf Corporation. Laureat nagrody FXCUFFS 2015 w kategorii „Osobowość Roku”, w tym samym roku firma VSA TRADER Sp z o.o. otrzymała nagrody w kategoriach „Produkt Roku” oraz „Wydarzenie Roku”.

W 2016 roku Rafał Glinicki otrzymał status Honorowego Członka Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Trzykrotnie nagrodzony przez publiczność i traderów wyróżnieniem „Wykład Roku” podczas konferencji XTB Trading Masterclass w 2018r.,  2019 r. oraz 2020r.

Jako pierwszy zaobserwował i opisał Wolumenową Formację Odwrócenia (WFO), na którą w 2015 roku Urząd Patentowy udzielił prawa ochronnego.

Posiada doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w tradingu, jest dwukrotnym laureatem pierwszej dziesiątki konkursu „World Top Investor”, w którym biorą udział traderzy z całego świata. Jest autorem książki „Kontrakty, Surowce, Forex”. Twórca projektu „Grupa Żółwia”, który w 2015 roku został uhonorowany, „Medalem Europejskim”, który jest przyznawany przez Kapitułę, w której skład wchodzi BCC, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego z siedzibą w Brukseli.

invest

 Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here