Naga MarketsTrader, ekspert w dziedzinie metodologii Volume Spread Analysis (VSA) oraz praktycznego podejścia do tradingu, Rafał Glinicki, będzie gościem webinaru organizowanego przez Comparic.pl, podczas którego opowie o analizie wolumenowej. Jego zdaniem trader nie ma być sentymentalny tylko zachowywać się na rynkach jak „doświadczony myśliwy”, co pozwala osiągać sukces w długim terminie niezależnie od zmiany zachowania konkretnych instrumentów i sytuacji makroekonomicznej.

  • Webinar zatytułowany: „Zdobądź przewagę nad tradycyjnymi metodami inwestowania” odbędzie się 19 stycznia o godzinie 19:00
  • Nie masz czasu o 19:00? Nic straconego. Zarejestruj się i otrzymaj nagranie wideo.
  • Podczas webinaru dowiesz się, dlaczego warto wiedzieć, w którą stronę podąża rynki w skali intraday oraz zobaczysz łączenie schematów analizy wolumenu i ceny

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU

Te artykuły również Cię zainteresują
Volume Spread Analysis w 2021 roku. Rafał Glinicki w webinarze poświęconym VSA

VSA daje możliwość podążania za profesjonalistami, ponieważ zostawiają oni ślady po swojej obecności w postaci wolumenu. Strategia ta wykorzystuje analizę formacji cenowych w połączeniu ze zmieniającym się wolumenem w podejmowaniu decyzji inwestyjnych.

VSA pokazuje, w którym miejscu pojawia się podaż i popyt oraz gdzie ich nie ma. Sygnały podpowiadają nam, której oznaki siły lub słabości one dotyczą. Jednym z najsilniejszych sygnałów jest test po akumulacji, zapowiada on wzrost ceny.

– Jeżeli mówimy o układach to mamy tutaj na myśli sekwencje VSA, jest ich kilkanaście. Sekwencja VSA to następujące po sobie kolejne oznaki siły lub słabości, które informują nas o intencjach rynku. Jest kilka naprawdę bardzo silnych sekwencji, które świetnie sprawdzają się na rynku. Moją ulubioną jest Supply Coming, No Demand oraz Upthrust, które świetnie wpisują się w stałe układy, z których korzystamkomentował Rafal Glinicki.

Więcej o VSA, którym Rafał Glinicki zajmuje się od ponad dekady w trakcie najbliższego webinaru prowadzonego wraz z Comparic.pl. Zapisz się już teraz i weź udział 19 stycznia o godzinie 19:00 i/lub uzyskaj dostęp do nagrania.

Jednocześnie przypominamy, że dla Czytelników Comparic.pl przygotowano specjalną zniżkę na warsztaty praktyczne VSA o nazwie Trader Intraday. Cena wyjściowa to 3967 zł brutto, jednak dla Czytelników Comparic.pl przewidziano specjalny rabat: cena wynosi 2367 zł brutto. Napisz na kontakt@vsatrader.eu, aby otrzymać kod rabatowy. Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Kim jest Rafał Glinicki?

Rafal Glinicki JEST założycielem i prezesem firmy VSA TRADER Sp. z o.o. oraz CEO Black Wolf Corporation. Laureat nagrody FXCUFFS 2015 w kategorii „Osobowość Roku”, w tym samym roku firma VSA TRADER Sp z o.o. otrzymała nagrody w kategoriach „Produkt Roku” oraz „Wydarzenie Roku”.

W 2016 roku Rafał Glinicki otrzymał status Honorowego Członka Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Dwukrotnie nagrodzony przez publiczność i traderów , wyróżnieniem “Wykład Roku” podczas konferencji XTB Trading Masterclass w 2018r, 2019r oraz 2020r. Jako pierwszy zaobserwował i opisał Wolumenową Formację Odwrócenia (WFO), na którą w 2015 roku Urząd Patentowy udzielił prawa ochronnego.

Posiada doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w tradingu, jest dwukrotnym laureatem pierwszej dziesiątki konkursu „World Top Investor”, w którym biorą udział traderzy z całego świata. Jest autorem książki „Kontrakty, Surowce, Forex”. Twórca projektu „Grupa Żółwia”, który w 2015 roku został uhonorowany, “Medalem Europejskim”, który jest przyznawany przez Kapitułę, w której skład wchodzi BCC, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego z siedzibą w Brukseli.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here