Naga MarketsRafako złożyło wniosek o wznowienie mediacji z Tauronem ws. bloku w JaworznieWarszawa, 14.10.2021 (ISBnews) – Rafako, jego spółka zależna E003B7 oraz Nowe Jaworzno Grupa Tauron (NJGT) skierowały do Sądu Polubownego przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej wspólny wniosek o wznowienie mediacji w odniesieniu do umowy na budowę bloku energetycznego o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w Elektrowni Jaworzno III – Elektrownia II, podało Rafako.

” (…) emitent i spółka zależna złożyły oświadczenie o cofnięciu oświadczenia z dnia 28 września 2021 roku o odstąpieniu od zawartej na potrzeby tej mediacji umowy o mediację, na które to oświadczenie o cofnięciu NJGT wyraziła zgodę” – czytamy w komunikacie.Jednocześnie Rafako, E003B7 i NJGT wniosły o wyznaczenie terminu spotkania mediacyjnego, zakończono.

Rafako w restrukturyzacji jest największym w Europie producentem kotłów oraz urządzeń ochrony środowiska dla energetyki. Oferuje generalną realizację bloków energetycznych opalanych paliwami kopalnymi. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Rafako sięgnęły 1 207,77 mln zł w 2020 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here