Naga MarketsSpółka dzisiaj wystrzeliła prawie 8% w górę. Przyjrzyjmy się wykresom w skali tygodniowej i dziennej:
Na wykresie tygodniowym trwa trend spadkowy od 2012 roku, ale po dużej przecenie widać, że akcje wpadły w trend boczny. Cena odbiła od dolnego ograniczenia tego ruchu i przyspiesza. Wydaje się, że cena powinna dotrzeć do silnego oporu, który znajduje się w okolicach 7zł.

 Rafako [RFL] - analiza spółki

 

 

Na wykresie dziennym widać dokładnie jak broniony był poziom między 3,50 a 3,60zł. Popyt zdecydowanie przeważył i nastąpił gwałtowny wzrost do 4,30zł. Istotne jest, że cena przebiła opór na 4,10, który może teraz stanowić wsparcie dla ceny.

Idealnym scenariuszem dla chcących kupować akcje, byłoby odbicie od oporu, który jest na 4,40-4,50zł i tworzy go minimum z września 2013 roku, które wyraźnie też działało w czerwcu bieżącego roku. Może zadziałać i teraz co da okazję do wejścia w spółkę. Po tak gwałtownym wzroście korekta byłaby wskazana.

W dłuższym terminie wydaje się, że 7zł z dużym prawdopodobieństwem powinno zostać przetestowane.

invest

 

Rafako [RFL] - analiza spółki

 


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here