Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Rafako należy do największych polskich firm zajmujących się projektowaniem, produkcją, budową i serwisem maszyn i urządzeń energetycznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ostatnia sesja minionego tygodnia okazała się czwartym wzrostowym dniem z rzędu dla Rafako. Spółka zyskała tego dnia ponad 5% przy ogromnym wolumenie. Cały tydzień przyniósł 10% wzrosty, a od początku stycznia cena podskoczyła już o ponad 22%. Od strony technicznej, wybity został opór tworzący od połowy ubiegłego roku trend boczny. Wydaje się, że cena zmierza do najbliższego oporu, a ten znajduje się przy szczycie z kwietnia ubiegłego roku. Jednym z powodów tak dynamicznych wzrostów mogą być pewne plotki o dodatkowych środkach, jakie spółka może pozyskać w najbliższym czasie. Więcej o nich można przeczytać na naszej grupie dyskusyjnej, gdzie rozgorzała ostatnio dyskusja o spółce.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Integer.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy. W jej skład wchodzi m.in. spółka InPost.

Po całym tygodniu spadków, piątek przyniósł wyraźną kontrę ze strony kupujących. Spółka zyskała podczas ostatniej sesji minionego tygodnia 9,5% przy najwyższych obrotach w tym tygodniu. Dzięki takim wzrostom, na wykresie tygodniowym pojawiał się popytowy pin bar. Ostatnie spadki wyglądają na korektę, zwłaszcza na tle wcześniejszych wzrostów. Test i odbicie przy czytelnym oporze jaki tworzy cała seria wcześniejszych wierzchołków, może przyczynić się do zainicjowania kolejnego impulsu wzrostowego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/USD – w stronę wsparcia, opcja PUT
Następny artykułKNF ostrzega przed brokerem opcji binarnych
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here