Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Rafako należy do największych polskich firm zajmujących się projektowaniem, produkcją, budową i serwisem maszyn i urządzeń energetycznych.

rafako

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka odnotowała we wtorek szóstą wzrostową sesje z rzędu. Kurs rośnie już od kilku dobrych tygodniu, a wczoraj cena znalazła się na najwyższym poziomie od marca 2013 roku. Niedawno pojawiła się ciekawa rekomendacja z ceną docelową przy 9,30 zł. Patrząc pod względem technicznym, aktualnie trwa walka o wybicie kluczowego oporu okolic 7,50 zł. Trend od lipca ubiegłego roku jest wzrostowy, a podwyższone obroty w ostatnim czasie dają spore szanse na postawienie kolejnego kroku po wcześniejszym wybiciu z formacji klina. Szanse na dalsze wzrosty rosną, a technika w przypadku udanego wybicia dawałaby nawet większą przestrzeń do wzrostów bo aż w rejon 10 zł. Pierwszy raz o wzrostach informowaliśmy 17 lutego.

Spółka jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych.

debica

Po kilku tygodniach bardzo płaskiej korekty, zauważalny staje się powrót kupujących, którzy wczoraj doprowadzili do prawie 2% wzrostów przy dość przyzwoitych obrotach. Już została wybita linia korekty, co poprzednim razem dało poprawny sygnał kupna. W najbliższym czasie może dojść do wybicia poprzedniego maksimum wzrostów, a więc okolic 90 zł. W praktyce oznaczałoby to również ostateczne uporanie się ze strefą oporu, jaką wyznaczają poprzedniego wierzchołki. Wydaje się więc, że kontynuacja wzrostów jest wysoce prawdopodobna a kolejnym celem będzie rejon 95-97 zł. O wzrostach informujemy od 16 października.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here