Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Rafako należy do największych polskich firm zajmujących się projektowaniem, produkcją, budową i serwisem maszyn i urządzeń energetycznych.

rafako

Spółka znalazła się w ścisłej czołówce piątkowej sesji rosnąć o ponad 8% przy bardzo wysokich obrotach. Dzięki tak dużym wzrostom dopełniona została luka spadkowa z 1 września ubiegłego roku. Z nieco szerszej perspektywy wzrosty nie mają jednak na razie wielkiego znaczenia. Cena od połowy 2016 roku porusza się w bocznym zakresie. Kluczowe będzie więc dopiero ewentualne wybicie oporu okolic 6,92 zł. Test tego poziom powinniśmy zobaczyć już niebawem, a zważając na dynamikę wzrostów, kupujący mają szansę na zwycięstwo. Wybicie otwierałoby drogę na szczyt poprzedniego roku czyli okolice 8,40 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej.

bytom

Spółka zyskała podczas ostatniej sesji minionego tygodnia 4,6% i udanie zakończyła cały tydzień, w którym obroty były najwyższe od niemal 2 lat. Od początku roku spółka zyskuje już niemal 20% co oznacza, że jest to najmocniejszy miesiąc w całym okresie spadkowym liczonym od marca ubiegłego roku. Wydaje się, że w najbliższym czasie cena powinna atakować górną krawędź kanału spadkowego. Wysoki wolumen podczas tego podejścia sprawia, że pojawia się szansa na udane wybicie. Jeżeli tak się stanie to kurs prawdopodobnie powinien rosnąć do okolic 3,10 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCodzienny trading z wolumenem! Nowy cykl analiz od Noble Markets na Comparic.pl
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Benefit Systems
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here