Naga MarketsRadpol zakłada, że proces sprzedaży majątku zamkniętego zakładu Wirbet powinien zakończyć się do połowy przyszłego roku, poinformowała prezes Anna Kułach.

Radpol: proces sprzedaży majątku zamkniętego zakładu Wirbet powinien zakończyć się do połowy przyszłego roku

“W zakładzie pozostał nieduży poziom zapasów do upłynnienia, są to zapasy, które powinny sprzedać się do końca roku” – powiedziała Kułach podczas telekonferencji.

Jeśli chodzi o sprzedaż majątku zakładu, spółka rozmawia z inwestorami zarówno zainteresowanymi zakupem całości majątku, jak i jego poszczególnych składników.

“Ten proces trwa. Mamy nadzieję, że zgodnie z założeniami w ciągu półtora roku, czyli do połowy przyszłego roku zakończymy proces spieniężenia majątku Wirbetu” – dodała prezes.

Te artykuły również Cię zainteresują

W styczniu br. Radpol zdecydował o podjęciu przez zarząd czynności zmierzających do zakończenia prowadzenia działalności operacyjnej w ramach zakładu produkcyjnego Wirbet w Ostrowie Wielkopolskim. Zakład zakończył produkcję w I kw.

Radpol to wytwórca i dostawca instalacji do przesyłu ciepła, produktów dla energetyki oraz rur z tworzyw sztucznych do instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, a także rozwiązań dla innych gałęzi przemysłu. Kluczowymi odbiorcami produktów grupy są takie sektory, jak energetyka, gazownictwo, ciepłownictwo, kolejnictwo czy motoryzacja. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here