Naga MarketsZapraszamy do udziału w rozmowie, której uczestnikiem jest zarządu spółki Milton Essex – Radosław Solan. W trakcie rozmowy padają pytania o giełdowy debiut na NewConnect oraz o to, jakie korzyści to dla niej niesie. Poruszony zostanie również temat systemu monitorowania symptomów temperaturowych FACE-COV TM. Spotkanie prowadzi redaktor Comparic24.TV, Marcin Podlacki.

  • Milton Essex zadebiutował jako 13. spółka na rynku NewConnect w 2020 r.
  • Akcje debiutanta zyskały uznanie inwestorów. Na otwarciu wyceniono je na 1,79 zł – 15% wyżej od ceny odniesienia wynoszącej 1,55 zł.
  • W trakcie poniedziałkowej sesji cena wynosi już natomiast 1,95 zł

Te artykuły również Cię zainteresują
Milton Essex: spółka med-tech pracująca nad nowymi rozwiązanami technologicznymi

Spółka z sektora med-tech, pracująca nad rozwiązaniami SkinSENSE™ oraz FaceCOV™, wyróżnia się na rynku współpracą z naukowcami dwóch prestiżowych uczelni technicznych – Wojskowej Akademii Technicznej oraz Politechniki Warszawskiej. Zespół przykłada szczególną wagę do pierwszego z tych projektów, który jest przełomowy na skalę światową w zakresie diagnostyki alergii.

– Jest to przełomowy dzień dla Milton Essex – jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się zadebiutować jeszcze przed Świętami. Liczymy, że akcje Milton Essex będą stanowiły atrakcyjną ofertę dla obecnych akcjonariuszy oraz tych, którzy dopiero znajdą się na naszym pokładzie. Wierzymy, że akcje Milton Essex są atrakcyjną inwestycją dla każdego interesującego się polską biotechnologią – komentuje Radosław Solan, wiceprezes Milton Essex.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here