Naga MarketsR22 z mocnym odbiciem. Trwa próba wybicia z kanału spadkowego Analitycy Trigon DM, w raporcie z 20 października, podwyższyli cenę docelową akcji R22 do 40 zł z 35,5 zł wcześniej, utrzymując jednocześnie zalecenie “kupuj”. Raport wydano przy kursie 30,8 zł. Rekomendacja została opracowana przez Trigon DM na zlecenie GPW w ramach Giełdowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego.

  • R22 wycenione na 40 zł w najnowszej rekomendacji Trigon DM
  • Wcześniejsza wycena to 35,50 zł
  • Na wykresie próba zakończenia korekty

Warto dodać, że jest to kolejna w ostatnim czasie pozytywna rekomendacja. Przed kilkoma dniami opublikowano raport Haitong Banku, który podwyższył cenę docelową akcji R22 do 41,6 zł z 38,9 zł poprzednio, zachowując rekomendację “kupuj”, wskazując głównie na synergie płynące z przejęcia ProfiSMS.

Te artykuły również Cię zainteresują

Autor tej rekomendacji oszacował także, że R22 wypracowało w trzecim kwartale kalendarzowym przychody w wysokości 49,5 mln zł (wzrost o 11% rdr) i EBITDA na poziomie 14 mln zł (wzrost o 13% rdr).

Mocny tydzień na R22

Na wykresie mamy długo wyczekiwane ożywienie. Cena w mocnym stylu podeszła pod górną krawędź niewielkiego kanału spadkowego. Jego niewielkie nachylenie wskazuje na dobrą formę spółki na tle bardzo słabego ostatnio szerokiego rynku. Brak reakcji podażowej sugeruje, że może dojść do wybicia w najbliższym czasie. Nie zakończy to jeszcze całego okresu korekty, jednak będzie silnym sygnałem powrotu przynajmniej na tegoroczne maksima.

r22

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here