Naga MarketsR22 wycenione na 44 zł. Na wykresie zaczyna się korekta Analitycy Trigon DM, w raporcie z 10 grudnia, podwyższyli cenę docelową akcji R22 do 44 zł z 40 zł wcześniej, utrzymując jednocześnie zalecenie “kupuj”. Rekomendacja została opracowana przez Trigon DM na zlecenie GPW w ramach Giełdowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego.

W raporcie niewiele napisano. Po za ustaleniem ceny docelowej i zalecenia, warto zwrócić uwagę na pozytywną prognozę wzrostu przychodów i zysku, co widać w poniższej tabeli.

Te artykuły również Cię zainteresują
Fragment raportu Trigon DM

Czas na korektę

Spoglądając na wykres dzienny spółki, widać że mamy do czynienia z trendem wzrostowym. Okres końca roku może sprzyjać korekcie, która zaczyna się z poziomy poprzednich maksimów. Pierwsza szansa na kolejny impuls wzrostowy pojawi się przy dolnej krawędzi kanału wzrostowego. W przypadku głębszej korekty, czytelne wsparcie mamy w rejonie 29-30 zł.

r22

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here