Naga MarketsGrupa R22 oferuje nowoczesne usługi w oparciu o samodzielnie wytworzone, zaawansowane rozwiązania i systemy teleinformatyczne.

r22

Notowania spółki zbliżają się do poziomu swoich historycznych maksimów. Wykres wygląda bardzo optymistycznie, gdyż kurs rośnie od początku roku. Ostania zwyżka to efekt publikacji wyników kwartalnych, które pozytywnie zaskoczyły rynek. Od dnia publikacji cena silnie rośnie przy zauważalnym wzroście obrotów. Test maksimów może oczywiście wywołać korektę, aczkolwiek na podstawie mocnych fundamentów, oczekiwałbym dalszych wzrostów. Najmocniejsza wydana w tym roku rekomendacja wycenia spółkę na poziomie 28 zł. Co do samych wyników, mamy tu stabilny trend zarówno w ujęciu rocznym jak i kwartalnym – nieustanny wzrost przychodów i zysku netto. Od lipca do września przychody wzrosły o 43%, a zysk w ujęciu EBITDA o 60%.

Co istotne dla inwestorów, pozwoliło to na wypłatę pierwszej w historii dywidendy, a także ustalenie polityki dywidendowej na najbliższe 5 lat. Trzeba przyznać, że spółka otrzymała zapowiedzi, które padały w dniu debiutu. Ponadto, spółka cały czas się rozwija i dokonuje kolejnych przejęć na zagranicznych rykach. Dzięki tym działaniom, spółka jest liderem swojej branży w Polsce i Rumunii oraz wiceliderem rynku chorwackiego. Celem firmy jest stanie się liderem rynku całej Europy Środkowo Wschodniej. Pozytywnie wygląda też ostatnia seria komunikatów o tym, że prezes skupuje akcje. Wydaje się więc, że jest to ciekawa spółka, która potrafi łączyć wzrost organiczny, akwizycje i stabilne wyniki, a przewidywalna polityka dywidendowa powinna wzmacniać jej obraz w oczach inwestorów długoterminowych. Ostatnio o spółce pisaliśmy 18 listopada.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz także: LiveChat w kierunku 44,30 zł. W listopadzie liczba klientów wzrosła o 202 firmy

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here