Naga MarketsR22 – nowe maksima w sierpniu? - zapiski giełdowego spekulantaSpółka R22 zanotowała świetny początek lipca. Mieliśmy wyraźne odbicie przy narastających obrotach, mimo okresu wakacyjnego. Wydaje się, że jest to bardzo dobry znak, nawet jeżeli szerzej rozumiana korekta będzie kontynuowana. Na wykresie widać, że kluczową strefę wsparcia mamy w rejonie 27 zł i to jest potencjalny, ponowny cel w przypadku kontynuowania korekty. Możliwe, że kolejna próba odbicia pojawi się bliżej sierpnia. Wynika to z faktu, że 18 sierpnia poznamy raport za IV kwartał (okres od 01.04.2020 r. do 30.06.2020 r.). Możliwe, że to będzie główny powód do wzrostów, gdyż okres ten na tle poprzednich lat zazwyczaj wglądał całkiem dobrze. Zresztą, silne fundamenty i wyniki są znakiem rozpoznawczym spółki od dłuższego czasu.

  • R22 nadal w trendzie wzrostowym
  • Kolejny impuls możliwy bliżej raportu za IV kw. 18 sierpnia

Z wypowiedzi prezesa wynika, że spółka spodziewa się pozytywnych wyników w całym 2020 roku. Ostatnie sukcesy biznesowe firmy związane są z projektami Profitroom oraz Cyber Folks. Spółka nie planuje także emisji i utrzymuje bezpieczny poziom zadłużenia, także pandemia nie ma wielkiego wpływu na spółkę.

Te artykuły również Cię zainteresują
Pokonana linia korekty

Prezes spółki często podkreśla, że nadal widzi duży potencjał do wzrostu kursu, co wynika z prostego porównania R22 z zachodnimi firmami z branży, które są nadal znacznie lepiej wyceniane. Wszystko więc wskazuje, że w dłuższym okresie czasu trend wzrostowy na akcjach R22 powinien się utrzymywać.

r22


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here