Naga MarketsWinter Green Research przychylny w stosunku do Blockchain, prognozuje na tle najbliższych 5 lat 30-krotny wzrost i osiągnięcie 60 mld dol na globalnym rynku związanym z zdecentralizowaną bazą danych. Czy wirtualne waluty pomimo dobrego startu spalają się w podróży do przyszłości? Na te i wiele innych pytań odpowaida gość programu Comparic24.TV, Tomasz R. Smus, Founder & CEO Blockchain Alliance.

Rozmowa dnia z prezesem Blockchain Alliance

Jeszcze w 2017 roku inwestorzy, handlarze a już na pewno sympatycy kryptowalut ogłaszali, że wirtualny kapitał wywróci do góry nogami system finansowy na świecie.
Kryptowaluty to niezmiennie bardzo nośny temat. Jest odzwierciedleniem trwających transformacji w sposobach rozliczania danych operacji, ale i co bardzo ważne na tle zmian w obszarze nowoczesnych technologii. Firmy technologiczne mocno inwestują nie tyle w kryptowaluty, co w blockchain, który klaruje się jako bardzo skuteczne metoda prowadzenia inteligentnych rozliczeń.

Emisja kolejnych kryptowalut w procesie initial coin offering napędza daną koniunkturę.
Jaki wymiar klaruje się zatem w obrębie inwestycji na rynku kryptowalut w Polsce? Dowiedz się dzięki Comparic24.TV i podczas Blockchain Alliance Poznan.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here