Naga Markets

Robert Kiyosaki, autor „Bogaty ojciec, Biedny ojciec”, zabrał się w czwartek za swojego Twittera, aby wyrazić swoją wdzięczność Elonowi Muskowi. Założyciel Tesli jest znów bliski przejęcia popularnego portalu. Miliarder zrobił zwrot o 180 stopni i zaproponował zakup giganta mediów społecznościowych po pierwotnie uzgodnionej cenie 44 miliardów dolarów.

  • Miliarder zaoferował sfinalizowanie transakcji przejęcia firmy zajmującej się mediami społecznościowymi na oryginalnych warunkach
  • Jeden z użytkowników Twittera wtrącił się, aby powiedzieć, że fabryka Tesli w Chinach i rynek są strategicznymi punktami dla Muska
  • Partnerem artykułu jest Purple Trading, wiodący broker pod względem ilości zyskownych traderów. Odkryj sekret stojący za zyskownym handlem
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Umowa Elona Muska dot. Twittera ponownie na stole

W najnowszym zaskakującym zwrocie sagi Elon Musk-Twitter miliarder zaoferował sfinalizowanie transakcji przejęcia firmy zajmującej się mediami społecznościowymi na oryginalnych warunkach. W efekcie Robert Kiyosaki napisał na Twitterze:





Kocham Elona Muska za przejęcie kontroli nad Twitterem. Konserwatyści muszą walczyć, przejmując socjalistyczne media i cenzurując tubę Chin w Ameryce. Dziękuję, Elonie Musk – napisał autor bestsellerów.

CO TRZECI KLIENT PURPLE TRADING JEST RENTOWNY. SPRAWDŹ DLACZEGO

Jeden z użytkowników Twittera wtrącił się, aby powiedzieć, że fabryka Tesli w Chinach i rynek są strategicznymi punktami dla Muska.

XTB

Krótko po tym, jak umowa dot. Twittera została upubliczniona w kwietniu, Kiyosaki wyraził swoje poparcie dla niej: „UWIELBIAM CIĘ ELON MUSK. Włączył światła, a teraz szczury i gryzonie prowadzące Twittera uciekają, by się ukryć” – pisał wtedy na Twitterze.

Powodem, dla którego Musk chce przejąć platformę mediów społecznościowych jest m.in. uczynienie algorytmu otwartym kodem źródłowym, aby zwiększyć zaufanie, a także zminimalizować odgórną ingerencję i cenzurę.

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.



Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>






Poprzedni artykułDAX wymazał dziś wzrosty z początku sesji i zamknął notowania na 0,41% minusie
Następny artykułKursy walut 06.10.2022 r. Dolar, euro i funt umacniają się po przemówieniu prezesa Glapińskiego
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here