Naga MarketsDziś czwartek 17 września, zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


Brytyjska opozycja chce zastopować Brexit. Dojdzie do drugiego referendum?

Jest deal ws. Brexitu, choć go nie ma, czyli jak Boris Johnson może polec z ustawą w Izbie Gmin, oraz o wątkach europejskich ceł i słowach chińskiego ministra ds. handlu – o tym wszystkim opowiada nam ekspert z DM BOŚ.

Dziś widzimy przede wszystkim wątek Brexitu – jednak się udało – tak można powiedzieć. Widać, że determinacja polityków i brytyjskich i unijnych jest duża do tego, by zamknąć ten przeciągający się temat  – powiedział analityk BOŚ.

Ekspert zauważa, iż pomimo istotnego przełomu w dalszym ciągu nie wiadomo czy rzeczywiście dojdzie do Brexitu.

– Wątek Brexitowy może utknąć na dobre w parlamencie brytyjskim. Theresa May trzykrotnie próbowała i jej się nie udało. Obecnie Boris Johnson umowę zmienił, ustawił ją według swoich preferencji natomiast widać, iż trafia na mur niechęci w Wielkiej Brytanii. Irlandzka partia DUP pozostaje niechętna do premiera UK, a to właśnie ona może mieć decydujący głos – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here