Naga MarketsQuercus TFI miało wstępnie 17,9 mln zł zysku netto w 2020 r. Zysk netto Quercus Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (Quercus TFI) wyniósł 17,9 mln zł w 2020 roku, podała spółka, powołując się na szacunkowe dane.

Quercus TFI z dobrymi wynikami w 2020 roku

“W ww. zysku uwzględnione jest jednorazowe zdarzenie wynikające z przeszacowania wartości ekspozycji spółki na obligacje GetBack S.A. w wysokości 1,8 mln zł. Z uwagi na równy dostęp akcjonariuszy do informacji mogących mieć istotny wpływ na wycenę spółki oraz konieczność przekazania niniejszej informacji do podmiotów trzecich, postanowiono o publikacji niniejszej informacji” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przedstawiony szacunkowy zysk netto może ulec zmianie, zaznaczono.

Ostateczne wyniki finansowe zostaną przedstawione w zaudytowanym raporcie rocznym spółki za 2020 r.

Quercus TFI odnotowało 19,58 mln zł jednostkowego zysku netto w 2019 r. wobec 10,19 mln zł straty rok wcześniej. Przychody ze sprzedaży sięgnęły 61,01 mln zł w 2019 r. wobec 85,75 mln zł rok wcześniej.

Quercus TFI to pierwsze w Polsce publiczne towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów. Towarzystwo zostało założone w sierpniu 2007 r. W marcu 2011 r. Quercus TFI zadebiutował na rynku głównym warszawskiej giełdy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here