Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Quercus TFI SA to towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji 2,8% co może oznaczać próbę zakończenia kilkudniowej korekty. W ubiegłym tygodniu doszło do niezwykle dynamicznego wybicia 1,5 rocznej linii trendu spadkowego. Spółka podrożała o niemal 25% w zaledwie kilka sesji. Następnie przyszedł czas na korektę, która wydaje się być tylko przystankiem na drodze do kontynuacji zwyżki. Jeżeli dojdzie do poprawienia maksimum wybicia, cena powinna rosnąć w stronę kluczowego oporu w rejonie 6,70 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce.

Styczeń okazał się trzecim z rzędu miesiącem wzrostów dla spółki Wawel. Podczas wtorkowej sesji wzrosty osiągnęły poziom 7,2%, a od dołków z końca ubiegłego roku wzrosty sięgają już blisko 40%. Patrząc na wykres tygodniowy, widać że od 2014 roku można mówić o trendzie bocznym. Wydaje się, że obecnie kurs zmierza w stronę oporu w rejonie 1380 zł. Poprawienie wczorajszego maksimum powinno oznaczać wybicie oporu jaki wyznacza poprzedni szczyt i kontynuację wzrostów.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here