Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Quercus TFI SA to towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów.

quercus

Kurs spółki wzrósł podczas piątkowej sesji o prawie 4%, a co najważniejsze działo się to na bardzo wysokich, dawno niespotykanych obrotach. Jest to 4 odbicie od tworzącej się linii trendu wzrostowego. Wydaje się, że kurs po takim odbiciu powinien dalej wzrastać. Kluczowy opór pojawi się już niebawem. Poziomu 6,50 zł już trzy razy nie udało się pokonać. Tym razem za popytem mogą stać duże obroty. Jeżeli poziom ten pęknie, będzie można myśleć nawet o powrocie na poprzednie szczyty. Szerszą analizę wykonaliśmy 12 grudnia ubiegłego roku.Conotoxia

PGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig

Spółka była jedną z gwiazd piątkowej sesji za sprawą mocnych wzrostów podpartych dużymi obrotami. Jak widać na wykresie kurs tej firmy lubi ostatnio układać się w formacje klina. Wcześniej mieliśmy do czynienia ze znacznie większą formacją, z której wybicie dołem doprowadziło do spadków. Aktualnie kurs oscyluje w mniejszym klinie. Wysokie obroty dają nadzieję na wybicie górą. Tak też wskazywałyby szersze analizy, na których można zobaczyć, że cena właśnie odbija się od długoterminowej linii trendu wzrostowego. Jedną z takich analiz, na której widać tę linię można zobaczyć TUTAJ.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZD/USD – możliwe dalsze wzrosty
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Integer, Kernel
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here