Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Quercus TFI SA to towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów.

quercus

Spółka zdrożała wczoraj o ponad 9% wybijając poziom 7 zł oraz bardzo ważną strefę oporu. Wszystko to odbyło się w towarzystwie podwyższonych obrotów. Od pewnego czasu mamy do czynienia z sekwencją coraz wyższych dołków i szczytów, której jednak brakowało dynamiki typowej dla trendu wzrostowego. Wczoraj pierwszy raz w tej sekwencji pojawił się tak duży popyt. Być może jest to początek powrotu do długoterminowego trendu wzrostowego. Wybicie sprawia, że kolejnym celem kupujących jest poziom 7,50 zł czyli szczyt z czerwca ubiegłego roku. O możliwych wzrostach pisaliśmy 12 grudnia 2014 roku.Conotoxia

Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów video.

cdprojekt

Także CD Projekt ożywił się wczoraj, po długim okresie marazmu. Kurs przy powiększających się stopniowo obrotach przetestował kluczową strefę oporu. Pod koniec dnia doszło do cofnięcia, stąd nie jest to żaden sygnał a jedynie fakt, że być może coś zacznie się w końcu dziać i warto zacząć prowadzić obserwację. Cieszą zwłaszcza narastające obroty podczas całego podejścia pod opór. Szersze spojrzenie przedstawiliśmy 19 grudnia ubiegłego roku.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here