Naga MarketsQuercus TFI SA to towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów.

quercus w1Na wykresie tygodniowym widać, że praktycznie od początku notowań, spółka porusza się w trendzie wzrostowym, oczywiście przerywanym mocnymi korektami. Taka silna korekta miała lub nie można wykluczyć, że nadal ma miejsce w szerszym horyzoncie. Dotarła jednak ona do długoterminowej i dobrze respektowanej linii trendu, gdzie rozpoczęło się odbicie.

quercus d1

Na interwale dziennym odbicie, o którym wspominałem pokonało linię korekty. Aktualnie cena pnie się w górę znajdując lokalne wsparcie na poziomie ok 6 zł. Warto zwrócić uwagę na spory wzrost obrotów w ostatnim czasie. Wydaje się, że skoro wzrosty podparte są obrotami to kolejny celem powinien być jeden z poprzednich szczytów na poziomie ok 7,40 zł.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here