Naga MarketsQuercus TFI SA to towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów.

quercus w1

Na wykresie tygodniowym widać, że praktycznie od początku notowań, spółka porusza się w trendzie wzrostowym, oczywiście przerywanym mocnymi korektami. Taka silna korekta miała lub nie można wykluczyć, że nadal ma miejsce w szerszym horyzoncie. Dotarła jednak ona do długoterminowej i dobrze respektowanej linii trendu, gdzie rozpoczęło się odbicie.

quercus d1

Na interwale dziennym odbicie, o którym wspominałem pokonało linię korekty. Aktualnie cena pnie się w górę znajdując lokalne wsparcie na poziomie ok 6 zł. Warto zwrócić uwagę na spory wzrost obrotów w ostatnim czasie. Wydaje się, że skoro wzrosty podparte są obrotami to kolejny celem powinien być jeden z poprzednich szczytów na poziomie ok 7,40 zł.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here