Naga MarketsQuentin Tarantino podzieli się smaczkami z "Pulp Fiction" w formie tokenów NFTReżyser filmowy Quentin Tarantino dołączył do grona zwolenników niezbywalnych tokenów NFT. Ośmiokrotny zdobywca Oscara wystawi na aukcji ekskluzywne treści z filmu “Pulp Fiction” w ztokenizowanej formie na rynku OpenSea.

Pulp Fiction w formie NFT. Quentin Tarantino dzieli się sekretami związanymi z produkcją

Tokeny Tarantino zostały wyemitowane w ramach Secret Network, na blockchainie skoncentrowanym na anonimowości, aby zachować prywatność. Każdy NFT będzie oferował większy wgląd w proces twórczy stojący za niektórymi scenami z jednego z najbardziej kultowych i popularnych filmów wszech czasów.Nabywcy będą mogli podzielić się tymi treściami z całym światem lub zachować je w tajemnicy tylko dla siebie.

Tarantino mówi, że NFT stanowią nowe medium wyrażania jego sztuki:

– Jestem podekscytowany, że mogę zaprezentować fanom ekskluzywne sceny z “Pulp Fiction”. Secret Network i Secret NFT oferują zupełnie nowy świat łączący fanów i artystów, a ja jestem podekscytowany, że mogę być tego częścią.

Secret Network nie tylko sprawia, że treści stają się prywatne, ale jest również w stanie ukryć tożsamość artystów i kupujących.

Przy budżecie wynoszącym zaledwie 8 milionów dolarów, “Pulp Fiction” stał się międzynarodowym fenomenem i jest powszechnie uważany za najbardziej wpływowy film lat 90-tych. Czarna komedia Tarantino zdołała w pojedynkę wywindować niezależną kinematografię i utorowała drogę wielu innym filmom niezależnym.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMIChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKoszmarna pomyłka na rynku NFT. CryptoPunk sprzedany za 20 tys. zamiast za ponad mln dol.
Następny artykułBenefit Systems kupił startup odpowiedzialny za aplikację mobilną Focusly
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here