Naga MarketsQubicGamesQubicGames planuje wydać ponad 25 tytułów na Nintendo Switch w Japonii do 31 marca 2021 roku. Trzy z nich zadebiutują jeszcze w tym miesiącu, a najbliższa odnosząca ogromne sukcesy sprzedażowe gra Pocket Mini Golf pojawi się na japońskiej konsoli już w najbliższy czwartek.

QubicGames planuje wydać ponad 25 tytułów na Nintendo Switch

Już w ten czwartek, 9 lipca, zadebiutuje Pocket mini Golf, najszybciej sprzedająca się gra wydana przez QubicGames na konsoli Nintendo Switch. Jeszcze w lipcu swoje premiery będą miały gry Geki Yaba Runner oraz Shipped, w tym ta pierwsza zostanie wydana we współpracy z japońskim wydawcą Fly High Works.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że udało nam się powrócić do wydawania gier w Japonii. Wszystko wskazuje, że w roku 2020 przekroczymy planowane do wydania 15 tytułów na rynku japońskim, a wliczając gry wydane do końca marca 2021 roku liczba ta powinna osiągnąć 25 tytułów. Umożliwi nam to mocne wejście na rynek japoński a następnie kolejne rynki azjatyckie, cross promocję pomiędzy wprowadzanymi tytułami i wzrost potencjału przychodowego gier wydawanych na konsoli Nintendo Switch. – skomentował Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames

W kolejnych miesiącach QubicGames planuje kilka dużych tytułów na rynek japoński – Blazing Beaks zadebiutuje już w sierpniu, a największy dotychczasowy tytuł QubicGames Dex, mający premierę 24 lipca w Ameryce Północnej i Europie, zadebiutuje w Japonii na przełomie sierpnia i września tego roku. Natomiast na przełomie 2020 i 2021 roku ukażą się takie tytuły jak Real Boxing 2, Good Night, Knight i cała seria gier BIT.TRIP składająca się z 7 tytułów.

Plan ‘podbicia’ Japonii zakłada najpierw wydanie kilku mniejszych tytułów a następnie przejście do wydawania także większych gier mając już zbudowana bazę graczy. Na początek ‘atakujemy’ grą Pocket Mini Golf, a w celu zwiększenia ‘siły ognia’ każdy gracz który ją kupi dostanie grę Robonauts w prezencie. Po zbudowaniu bazy graczy planujemy już w sierpniu i wrześniu ‘wytoczyć większe działa’ – Blazing Beaks, Dex oraz Gravity Rider Zero. – dodaje Jakub Pieczykolan

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs funta (GBP/PLN) przy 4,93 PLN. Rynek szterlinga ponownie testuje średnią
Następny artykułKurs dolara (USD) w odwrocie
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here