Naga MarketsQubicGames – zapowiada się mocny koniec roku - zapiski giełdowego spekulantaNotowany na rynku NewConnect producent gier QubicGames poinformował wczoraj o podpisaniu trzech umów wydawniczych na gry: “Stencil Art”, “Arcane Arts Academy” oraz “Love Colors”. Spółka planuje ich wydanie na platformie Nintendo Switch w IV kw. 2020 roku. W przypadku tych umów, spółka będzie otrzymywała wynagrodzenie m.in. w postaci procentu od przychodów ze sprzedaży. 24 sierpnia QubicGames zawarło ze spółką Scalac Sp. z o.o. umowę na wydanie gry “Love Colors” na platformie Nintendo Switch.

  • Sporo premier przed końcem roku to szansa na poprawę rekordowych wyników
  • Na wykresie już całkiem spora korekta

“Love Colors” to kolorowanka pixel art, pozwalająca na malowanie poszczególnych pikseli z wybranych uprzednio obrazków. Różne poziomy trudności, mnogi wybór kategorii oraz przyjazne obrazki sprawiają, że Love Colors jest grą dla każdego. Ta gra także ma pojawić się w ostatnim kwartale roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Głęboka korekta sięga wcześniejszych szczytów

Ostatnio spółka z sukcesem wydała grę „Dex”, której koszty produkcji i marketingu zwróciły się w 3 tygodnie. W sumie spółka planuje wydać około 20 gier do końca roku. Powinno to pomóc w podtrzymaniu pozytywnego trendu w wynikach. W pierwszej połowie roku zysk netto wzrósł o 29%, a przychody o 36%. Zdaniem prezesa firmy, akcje spółki nadal mają potencjał do wzrostu. Na wykresie mamy za sobą sporą korektę i cena zbliża się do kluczowych miejsc jak linia trendu czy poprzednich szczytów w rejonie 5 zł.

qubic games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here