Naga Markets

QubicGames rusza na podbój Japonii - zapiski giełdowego spekulantaSilne wzrosty z końca ubiegłego tygodnia, towarzyszyły spółce QubicGames czyli producentowi gier z NewConnect, także podczas poniedziałkowej sesji, kiedy doszło do odnotowania nowego, historycznego rekordu. Powodem tak silnej reakcji popytowej są ujawnione plany mające na celu podbicie japońskiego rynku gier Spółka planuje wydać ponad 25 tytułów na Nintendo Switch w Japonii do 31 marca 2021 roku. Pierwsze trzy gry będą miały swój debiut jeszcze w lipcu, w tym gra “Pocket Mini Golf”, której debiut odbędzie się już w najbliższy czwartek. Zdaniem firmy, duża ilość gier ma zapewnić zdobycie mocnej pozycji na tym rynku, a następnie w innych krajach Azji.

  • QubicGames wchodzi na rynek japoński
  • W planach 25 gier do końca roku

Ma to się dość szybko przełożyć na wzrost osiąganych przychodów. Warto dodać, że strategia nie opiera się tylko na licznych, małych grach. W Japonii swoje debiuty będą miały także kluczowe produkcje jak „Blazing Beaks”, który zadebiutuje w sierpniu czy gra „Dex”, którą japońscy gracze zobaczą na przełomie sierpnia i września. Trzeba tu podkreślić, że „Dex” już 24 lipca zadebiutuje także w USA i Europie, a jest to jedna z ważniejszych gier tego roku. Później przyjdzie czas na serię „Real Boxing” czy „Gravity Rider Zero”.Kurs najwyżej w historii

Do pierwszej gry, każdy gracz otrzyma gratis grę „Robonauts” co ma na celu zbudowanie jak największej bazy klientów. Wydaje się więc, że strategia jest dobrze przemyślana, a kurs mimo maksimów i korekt, które będą się pojawiać, powinien co jakiś czas otrzymywać powody do utrzymania trendu wzrostowego.

qubicgames


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here