Naga Markets

QubicGames rusza na podbój Japonii - zapiski giełdowego spekulantaSilne wzrosty z końca ubiegłego tygodnia, towarzyszyły spółce QubicGames czyli producentowi gier z NewConnect, także podczas poniedziałkowej sesji, kiedy doszło do odnotowania nowego, historycznego rekordu. Powodem tak silnej reakcji popytowej są ujawnione plany mające na celu podbicie japońskiego rynku gier Spółka planuje wydać ponad 25 tytułów na Nintendo Switch w Japonii do 31 marca 2021 roku. Pierwsze trzy gry będą miały swój debiut jeszcze w lipcu, w tym gra “Pocket Mini Golf”, której debiut odbędzie się już w najbliższy czwartek. Zdaniem firmy, duża ilość gier ma zapewnić zdobycie mocnej pozycji na tym rynku, a następnie w innych krajach Azji.

  • QubicGames wchodzi na rynek japoński
  • W planach 25 gier do końca roku

Ma to się dość szybko przełożyć na wzrost osiąganych przychodów. Warto dodać, że strategia nie opiera się tylko na licznych, małych grach. W Japonii swoje debiuty będą miały także kluczowe produkcje jak „Blazing Beaks”, który zadebiutuje w sierpniu czy gra „Dex”, którą japońscy gracze zobaczą na przełomie sierpnia i września. Trzeba tu podkreślić, że „Dex” już 24 lipca zadebiutuje także w USA i Europie, a jest to jedna z ważniejszych gier tego roku. Później przyjdzie czas na serię „Real Boxing” czy „Gravity Rider Zero”.Kurs najwyżej w historii

Do pierwszej gry, każdy gracz otrzyma gratis grę „Robonauts” co ma na celu zbudowanie jak największej bazy klientów. Wydaje się więc, że strategia jest dobrze przemyślana, a kurs mimo maksimów i korekt, które będą się pojawiać, powinien co jakiś czas otrzymywać powody do utrzymania trendu wzrostowego.

qubicgames


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułJSW kończy korektę? Kolejny cel w rejonie 24 zł
Następny artykułFijałkowski (T-Bull): Singe player po 25 latach nadal bardzo ważny dla graczy
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here