Naga MarketsQubicGames [QUB], Ultimate Games [ULG] – Gorące spółki dniaProducent gier QubicGames poinformował wczoraj, że ustalił datę wprowadzenia do sprzedaży gry “Dex” na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii na 24 lipca 2020 roku. Gra dostępna będzie w przedsprzedaży od 30 czerwca 2020 roku. Gra zostanie także wydana w limitowanej wersji pudełkowej, na podstawie umowy zawartej z firmą Red Art Games z Francji. Cena regularna gry w wersji pudełkowej wynosić będzie 29,99 euro, a data jej wprowadzenia do dystrybucji zostanie ustalona przez Red Art Games.

  • QubicGames ustalił datę debiutu gry “Dex” na konsolę Nintendo
  • To kluczowa premiera w tym roku
  • Ultimate Games z sukcesem wprowadził do sprzedaży grę “House Flipper”

Warto dodać, że jest to największa premiera gry w całej historii spółki. To co zwiększa szanse na jej sukces to klimat cyberpunkowy czyli coś co jest obecnie modne w grach. Produkcja dotychczas zadebiutowała na platformie Steam gdzie zbiera bardzo pozytywne opinie graczy oraz mediów branżowych.

QubicGames walczy z oporem

Zdaniem spółki, gra ma wysoką jakość i powinna odnieść sukces. Notowania utknęły w rejonie 4,30 zł, jednak wydaje się, że bliskość kluczowej premiery powinna doprowadzić do zwyżki w rejon historycznych maksimów.

qubicgames

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

“House Flipper” zwraca koszty po 1 dobie

Inny producent gier, spółka Ultimate Games poinformował podczas wtorkowej sesji, że gra “House Flipper”, którą niedawno udostępniono na platformie Nintendo Switch została pobrana w liczbie ok. 8 tys. kopii. Oznacza to, że koszty portu i wydawnictwa gry zostały zwrócone w ciągu zaledwie 1 doby. Ultimate Games jest wydawcą gry i otrzymuje określony procent z przychodów ze sprzedaży gry. Gra notuje najlepszy start sprzedaży w historii, w zakresie porównania 3 pierwszych dni sprzedaży, w kategorii tytułów na Nintendo Switch wydanych na tej konsoli w ramach grupy kapitałowej PlayWay.

ultimate games

Wcześniej spółka informowała także, że liczba graczy oczekujących na zakup gier wynosi ponad 986 tys. (platforma Steam). Spółka ma za sobą już ogromne wzrosty, choć wczoraj pojawiła się próba zakończenia ostatniej korekty. Najbliższe dni pokażą czy była to tylko reakcja na newsa czy jednak powrót do głównego trendu.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here