Naga MarketsQubicGames jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 roku.

qubic

Notowania spółki wyraźnie zyskiwały podczas wtorkowej sesji mimo, że zwyżka nie została dowieziona do końca sesji. Powodem mogła być informacja o tym, że spółka planuje jeszcze trzy premiery gier na Nintendo Switch do końca roku. Spółka wprowadzi do sprzedaży gry ‘Barbatrous: Tavern of Emyr’ i ‘Sheep Patrol’ dnia 25 grudnia 2019 roku, oraz grę ‘Akuto: Showdown’ 26 grudnia 2016 roku. Tym samym QubicGames wyda w obecnym roku 24 gry na najnowszą konsolę Nintendo. Spółka liczy, że kolejny rok będzie bardzo udany i pozwoli na wydawanie coraz większych i bardziej rozpoznawalnych tytułów. Do 24 grudnia, w ramach świątecznej promocji na jubileusz, spółka chce rozdać swoim użytkownikom setki tysięcy gier. Na wykresie mamy spadkową korektę, która zatrzymuje się na wsparciu okolic 2,30 zł. W okresie spadkowym mamy czytelny układ coraz niższych szczytów, dlatego wybicie poprzedniego wierzchołka byłoby czytelnym sygnałem końca korekty.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Polenergia jest pionowo zintegrowanym podmiotem specjalizującym się w realizacji projektów począwszy od wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych.

pep

Spółka przekazała wczoraj informację o tym, że zaksięgowała na swoim rachunku zapłatę 34 mln zł z tytułu prawa własności 50% udziałów w spółce MFW Bałtyk I, które przeszły na rzecz Wind Power AS. NA początku grudnia spółki zawarły umowę sprzedaży 50% udziałów w spółce zależnej MFW Bałtyk I która jest jedynym akcjonariuszem spółki Polenergia Bałtyk I – firma ta prowadzi projekt budowy morskiej farmy wiatrowej na Morzu Bałtyckim. Na wykresie nie pojawiła się większa reakcja, a cena porusza się bokiem w ramach korekty w szerszym trendzie wzrostowym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here