Naga MarketsQubicGames jest studiem developerskim posiadającym 12 letnie doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych na urządzenia mobilne oraz konsole przenośne i stacjonarne.

qubic

Akcje spółki drożały podczas sesji z minionego piątku o około 2% i cały tydzień wskazywał na odbicie, które na wykresie ma miejsce w dość znaczącym miejscu czyli przy wsparciu opartym o wcześniejsze maksima. Możliwe więc, że po dużej korekcie, w tym rejonie dojdzie do zainicjowania odbicia. Powodem zwyżki w piątek była informacja o planach wydawniczych spółki. Jeszcze w październiku będzie miała miejsce premiera 4 gier na Nintendo Switch. Spółka przed końcem tego roku wyda 14 tytułów, wśród nich 2 na konsolę PlayStation 4. W ten sposób zrealizowany zostanie całoroczny plan zakładający 24 premiery. Zapowiada się wic bardzo pracowity ostatni kwartał, który może sprzyjać wzrostom cen akcji.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Grupa Cyfrowy Polsat jest największym dostawcą zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce.

polsat

Notowania spółki nieznacznie rosły podczas ostatniej sesji minionego tygodnia i cały tydzień, mimo że otworzył się nowymi minimami, zakończył się dość udanie. Na wykresie tygodniowym widać, że cena cofnęła się do wcześniejszych szczytów. Jest to ciekawe miejsce na zainicjowanie choćby chwilowego odbicia. Powodem zwyżki w piątek było ujawnienie rekomendacji, w której podniesiono wycenę spółki do 29 zł i podtrzymano zalecenie kupna jej akcji. Nowa wycena ma być efektem spodziewanego dalszego wzrostu liczby klientów. Zdaniem analityków Haitong Banku spółka wciąż pozostaje najciekawszą pod względem fundamentalnych spośród firm telekomunikacyjnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here