Naga MarketsQubicGames [QUB], 01Cyberaton [01C] – Gorące spółki dniaPodczas wczorajszej sesji swoją strategię ujawniła spółka Untold Tales, należąca do producenta gier QubicGames. Warto na wstępie wspomnieć, że spółka ta składa się z doświadczonych pracowników firmy Techland, której gra „Dying Light 2” znajduje się na 2 miejscu listy życzeń Steam, tuż za „Cyberpunk” od CD Projektu. Portfolio, spółki powołanej przez, będzie skupiać się przede wszystkim na tytułach dla jednego gracza, mających opowiadać wyjątkowe historie.

  • QubicGames powołał spółkę Untold Tales
  • W jej składzie doświadczony zespół Techlandu
  • 01Cyberaton z ważnym przejęciem

W najbliższym czasie na rynek trafią dwie gry, które są mocno rozpoznawalne w środowisku graczy. Pierwsza to The Hong Kong Massacre, która zmierza na platformę Nintendo Switch, zaś druga to Beautiful Desolation, która ukaże się na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Untold Tales pracuje także nad trzecim, jak dotąd niezapowiedzianym tytułem, który zostanie wydany na PC i konsole.

Dobre posunięcie QubicGames

Informacja ta wywołała ożywienie na akcjach QubicGames, jednak dość szybko doszło do realizacji zysków. Spółka ma za sobą sporą korektę, a oczekuje na rekordowe wyniki w tym roku. Wydaje się, że mimo wszystko, z czasem jej akcje mogą znowu zacząć drożeć.

qubicgames


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Koniec korekty?

Jeden z liderów branży fotowoltaiki, spółka 01Cyberaton poinformowała wczoraj o przejęciu firmy T&T Proenergy, która teraz będzie działać pod nazwą 01 Cyberaton Proenergy. T&T Proenergy to generalny wykonawca elektrowni fotowoltaicznych i mikroinstalacji o łącznej mocy ponad 18 MW. Spółka opracowuje, buduje i prowadzi małe i duże projekty fotowoltaiczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Kompleksowo obsługuje inwestorów na każdym etapie projektu, począwszy od przygotowania dokumentacji i pozyskania finansowania do montażu i oddania gotowej instalacji do użytkowania.

01cyberaton

Akwizycja ma przynieść skokowy wzrost skali biznesu. Po połączeniu firmy skupią się przede wszystkim na realizacji własnych elektrowni fotowoltaicznych, które będą generować stabilny dochód w kolejnych latach. W przygotowaniu są już projekty o mocy ponad 200 MW. Na wykresie mamy dynamiczne odbicie po dużej korekcie. Wydaje się więc, że poprawa sentymentu na szerokim rynku, może sprawić, że spółki z branży OZE znowu będą na fali.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here