Naga Markets

QubicGames pozyskał licencję na wydanie trzech gier na Nintendo SwitchQubicGames zawarł umowę wydawniczą ze spółką ZeptoLab UK Ltd. Umowa obejmuje portowanie i dystrybucję trzech gier na platformie Nintendo Switch: “Om Nom Run”, “Pudding Monsters” i “Om Nom Merge”, podał QubicGames. Planowany termin wydania gier przewidywany jest na drugie półrocze 2021.

QubicGames zawarł umowę wydawniczą ze spółką ZeptoLab UK Ltd.

“ZeptoLab jest twórcą znanych na całym świecie gier i kreskówek z sympatyczną postacią Om Nom. Gry ZeptoLab zostały pobrane ponad 1,5 miliarda razy na urządzenia mobilne” – czytamy w komunikacie.QubicGames jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułCena złota spot w dół w piątek. Od początku roku kurs kruszcu stracił 4%
Następny artykułW co inwestować w 2021 roku? Mieczysław Siudek zaprasza na webinar
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here