Naga Markets

Cyberpubkowy Dex, autorstwa czeskiego producenta Dreadlocks już dziś zadebiutuje na Nintendo Switch. Gra, za której wydanie odpowiada QubicGames zadebiutuje w regionalnych sklepach Nintendo Ameryki Północnej, Europy i Australii. Regularna cena tytułu na tej platformie została ustalona na 19.99 USD/EUR.

Gra zadebiutuje w regionalnych sklepach Nintendo Ameryki Północnej, Europy i Australii

Gra Dex dostępna była w przedsprzedaży od 30 czerwca. Tytuł przez okres poprzedzający premierę cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem, dzięki czemu znalazł się m.in na szczycie listy oczekiwanych na prestiżowym portalu Nintendo Life. Udział w wydaniu gry mia również spółka SONKA S.A., w której QubicGames posiada ponad 13% akcji. Współpraca ta pozwoliła na dotarcie z promocją Dex również do użytkowników najpopularniejszych gier ze stajni tej firmy, w tym The Way, 911 Operator, czy Astro Bears.Zainteresowanie, które wzbudziła gra w okresie przedpremierowym przerosło nasze oczekiwania. Jest to zasługa szeroko zakrojonych działań marketingowych oraz samej gry, która charakteryzuje się głębokim, cyberpunkowym klimatem. Wierzymy, że Dex jest nie tylko bardzo dobrą produkcją, ale też idealnie wpisał się w niszę oraz panujące obecnie trendy. – komentuje Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames. Bardzo cieszy nas, że gra już przed wydaniem zebrała bardzo pozytywne recenzje prasy branżowej Nintendo, między innymi portal Nintendo Life ocenił grę na 8/10, a średnia ocena wg. portalu Metacritic to 76/100.

Przypominamy, że oprócz wersji cyfrowej gra ukaże się również w limitowanej wersji pudełkowej w liczbie 2800 sztuk. Przedsprzedaż ruszyła wczoraj a zrealizowanie zamówień planowane jest na czwarty kwartał br. Za dystrybucję odpowiadać będzie francuska spółka Red Art Games specjalizująca się wydawaniu pudełkowych edycji kolekcjonerskich gier w stylu retro. Cena regularna fizycznej wersji wyniesie 29,99 EUR, a dokładna data wydania zostanie ustalona przez Red Art Games.

Obecnie Spółka przygotowuje japońską wersję gry. Liczymy, że przejdzie ona proces certyfikacji Nintendo w sierpniu bieżącego roku. Dex jest jedną z 25 gier przygotowywanych do wydania na rynek japoński do 31 marca 2021, na pewno najważniejszą w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. – dodaje Jakub Pieczykolan.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKGHM wzrasta o 3,5%. Śnieżka z historycznymi wynikami kwartalnymi
Następny artykułPolkon pozyskał 2 mln zł z emisji akcji
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here