Naga Markets

QubicGames hucznie obchodzi swoje 17. urodzinyQubicGames, zgodnie z tradycją, aktywnie świętuje urodziny spółki. Wydawca i developer gier do 17.03.2021 oferuje graczom swoje bestsellery dostępne w Nintendo eShop w obniżonej cenie, udział w akcji biorą influencerzy specjalizujący się w konsoli Nintendo Switch, a całe wydarzenie zostanie zakończone konkursem dla graczy.

QubicGames zgodnie z tradycją, aktywnie świętuje urodziny spółki

 – Jest to najważniejsza akcja planowana przez QubicGames w pierwszym półroczu 2021. Szeroko zakrojone działania marketingowe skierowane są do graczy z całego świata, z naciskiem na 3 kontynenty – Amerykę Północną, Australię i Europę. Ponadto do japońskich fanów gier QubicGames kierowane są niezależne przeceny i premiery – komentuje Jakub Pieczykolan, prezes spółki.Pierwszą częścią 17. urodzin QubicGames są przeceny na najpopularniejsze tytuły wydawcy od 1 do 17 marca skierowane do osób posiadających jedno z IP QubicGames – Pocket Mini Golf, Robonauts, Puzzle Book lub Coloring Book. Nasi gracze otrzymają możliwość zakupu 17 tytułów spółki dostępnych w cenie 0.17 EUR/USD każdy, a kolejne 17 po 1.70 EUR/USD. Pełna lista gier objętych promocją dostępna jest na specjalnie przygotowanej stronie wydarzenia –  qubicgames.com/17. Ponadto, pierwszą część akcji zakończy giveaway dla graczy, w którym nagrodami jest 17 bonów Nintendo eShop o wartości 100 EUR/USD – po jednym na każdy rok działalności spółki.

Do współpracy zaprosiliśmy rozpoznawalnych influencerów switchowych m.in. SwitchPlanet oraz SwitchUp, przez co liczymy na dotarcie do jak największej liczby użytkowników. Należy pamiętać, że konsola Nintendo Switch rozeszła się dotychczas w liczbie ponad 70 mln sztuk, a nasze gry dotarły do ok. 6-7 milionów unikalnych użytkowników. Stopniowo będziemy ujawniać kolejne niespodzianki i promocje, mające na celu pobudzić tę ogromną grupę aktywnych graczy, a całe 17- lecie QubicGames będzie trwało aż do kwietnia i nie ograniczy się tylko do konsoli Nintendo Switch – komentuje Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

W tle działań związanych z urodzinami, spółka kontynuuje działalność wydawniczą. QubicGames już ogłosił gry, które zostaną wydane do 2 kwietnia. Na terenie Europy, USA i Australii zadebiutują: Pocket Mini Golf “Hole in one” (bundle),  REKT! “The Forge” (płatny dodatek do gry), REKT! “Double Flip” (bundle) oraz Good Night, Knight. Dodatkowo, planowane są następujące premiery gier na konsoli Nintendo Switch na rynku japońskim: Jumping Joe & Friends oraz Akane.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dow jones notowania | pgnig akcje notowania | jsw gpw | mercator akcje | kurs akcji pkn orlen |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
AVA Trade
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułGrupa AB podwoiła zysk netto po IV kwartale 2020 roku
Następny artykułMabion i PFR mają porozumienie dot. potencjalnej inwestycji do 40 mln zł
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here