Naga Markets

 

Space Pioneer zadebiutuje już dziś w sklepach Nintendo eShop Ameryki Północnej, Europy i Australii. QubicGames przygotowuje również promocję świąteczną z okazji swoich 15. urodzin.Cena gry została ustalona na poziomie 9.99 USD / 9.99 EUR. Produkcja zebrała pozytywne oceny użytkowników na dotychczasowych platformach – 4,9/5 na App Store oraz 4,2/5 na GooglePlay. Jest to pierwszy tytuł przeportowany na konsolę Nintendo Switch w ramach umowy zawartej w lipcu z Vivid Games, w ramach której QubicGames wyda co najmniej 10 tytułów bydgoskiego studia. Wydanie dostępne w Nintendo eShop będzie wiernie oddawało klimat oryginału, zachowując humor produkcji oraz możliwość wspólnej, czteroosobowej rozgrywki w trybie kooperacji.

Space Pioneer jest grą bardzo dobrze pasujacą na konsolę Nintendo Switch, w którą wciąga w rozgrywkę zarówno na telewizorze z przyjaciółmi, jak i w trybie przenośnym. Solidny gameplay, duża różnorodność, bossowie,  możliwość rozegrania całej kampanii w 4 osoby w trybie kooperacji i odrobina humoru to jest to co cechuje Space Pioneer.  – opisuje Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

W najbliższych tygodniach będą miały miejsce jeszcze 3 premiery – Akuto: Showdown, Barbarous: Tavern of Emyr oraz Sheep Patrol. Daty ukazania się wymienionych tytułów zostały ustalone na 25. i 26. grudnia 2019 roku. QubicGames przygotowuje również specjalne wydarzenie świąteczne, które podkreśli udany, jubileuszowy rok wydawcy.

Wraz z dzisiejszą premierą jeszcze 4 tytuły zobaczą światło dzienne przed końcem roku. Nie samymi premierami jednak QubicGames żyje. Wraz z nowymi grami dbamy, aby wszystkie nasze tytuły nie zostały zapomniane i w tym celu już niedługo ruszy specjalne wydarzenie planowane na święta. Jest ono związane z 15leciem QubicGames, w czasie którego świętowaliśmy milion sprzedanych kopii naszych gier. – kończy prezes.

Przypominamy, że sprzedaż gier QubicGames w 2019 r. przekroczyła ponad milion sztuk. W bieżącym roku spółka wyda łącznie 24 gry na konsolę Nintendo Switch. W samym IV kwartale do sprzedaży trafi 12 gier. W ostatnich tygodniach najlepsze wyniki osiągnęły gry Rimelands: Hammer of Thor, Puzzle Book i REKT: High Octane Stunts.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

AVA TradeConotoxia  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułDrugi dzień spotkania OPEC, pogłębienie cięć produkcji ropy. Wzrost produkcji soi w Chinach
Następny artykułDeutsche Bank: cyfrowe waluty zastąpią fiaty do 2030 r.
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here