Naga MarketsQtum

Jest to open source’owy projekt blockchain opracowany przez fundację Qtum Foundation z Singapuru. Qtum łączy zmodyfikowaną infrastrukturę Bitcoin Core z interoperacyjną wersją maszyny wirtualnej Etherum (EVM). Interoperacyjność należy rozumieć jako wzajemne współdziałanie systemów programowych, które umożliwia przepływ informacji między tymi systemami.

Fundacja chce stworzyć publiczny blockchain dla biznesu, prace mają na celu wprowadzenie platformy dla różnych rynków takich jak: telekomunikacja, ochrona, finanse, logistyka. Qtum ma na celu implementację najlepszych części projektów Bitcoin i Ethereum w przyjazny dla biznesu blockchainie,

Cena Qtum

Kurs QtumPoczątki

Wygenerowano 100 milionów tokenów podczas pierwszej sprzedaży od 16 marca 2017 roku. Podaż tokenu QTUM zostanie przydzielona w następujący sposób:

– 51% tokenów Qtum (51 000 000) zostanie rozesłanych za pośrednictwem crowdsale

– 20% tokenów Qtum (20 000 000 QTUM) zostanie rozdzielonych między założycieli, wczesnych sponsorów i zespół programistów

– 29% tokenów Qtum (29 000 000 QTUM) zostanie przeznaczonych na inicjatywy społeczności dotyczące rozwoju biznesu, a także badań akademickich, edukacji i ekspansji rynkowej.

Ciekawostka

Qtum oczywiście opera się na pełnej decentralizacji, dodatkowo twórcy chcą stworzyć świat wirtualny na wszystkie urządzenia przenośne. Ekosystem blockchain jest dostępny w wersji mobilnej pod nazwą Go-Mobile i ma wspierać pracę na urządzeniach typu smartfony czy tablety.

Informacje podstawowe o walucie QTUMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcyjny poranek: GBP/CAD – put, USD/CHF – put
Następny artykułAnaliza dla początkujących: AUD/JPY – analiza W1 i D1
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here