Naga MarketsQNA Technology w ramach pre-IPO chce pozyskać 6 mln złQNA Technology – spółka, w którą zaangażowany jest fundusz Kvarko – w ramach rundy pre-IPO chce pozyskać od inwestorów co najmniej 6 mln zł, podała spółka. Docelowo spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

QNA Technology planuje debiut na rynku NewConnect

“W ramach rundy pre-IPO chcemy zebrać od inwestorów co najmniej 6 mln zł, przy czym dotychczasowi wspólnicy już zadeklarowali znaczący udział w tej rundzie. Jest to kwota, która pozwoli nam przyspieszyć z pracami nad dalszym rozwojem technologii kropek kwantowych tak, aby mogły one sprostać wymaganiom głównych graczy technologicznych na globalnym rynku. Nasza strategia na najbliższe miesiące zakłada przekształcenie w spółkę akcyjną oraz zrealizowanie kolejnych kroków milowych przed wejściem na NewConnect” – powiedział prezes Artur Podhorodecki, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednym z udziałowców QNA Technology jest fundusz Kvarko, w którego grupie kapitałowej znajduje się również m.in. Bioceltix.

“To nie przypadek, że jakiś czas temu zainwestowaliśmy akurat w QNA Technology. Potencjał, jaki drzemie w branży kropek kwantowych jest ogromny. QNA ma teraz przed sobą okres przyspieszonego rozwoju, dzięki czemu otworzy się wiele zupełnie nowych pól do ekspansji w bardzo różnych, ale wyjątkowo rozwojowych branżach – powiedział partner zarządzający w Kvarko Paweł Wielgus.

Spółka QNA Technology powstała w grudniu 2016 roku. Specjalizuje się w syntezie oraz inżynierii powierzchni półprzewodnikowych kropek kwantowych – nanostruktur posiadających wszelki potencjał, by zrewolucjonizować szereg sektorów rynkowych, jak np. produkcja wyświetlaczy czy fotowoltaika. Jednocześnie, dzięki opracowywanej technologii syntezy, jest w stanie sprostać wymaganiom producentów, dostarczając wysokiej jakości nanostruktury o pożądanych parametrach fizyko-chemicznych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here