Naga MarketsQatar Airways zapowiedział publicznie, że będzie zmuszony do prośby o rządowe wsparcie, mimo że wciąż utrzymują regularne usługi komercyjne (około 900 lotów tygodniowo z 125 tysiącami pasażerów). Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Qatar Airways funkcjonuje mimo trwającej pandemii

Prezes spółki już teraz zrezygnował ze swojej pensji, a część pracowników dobrowolnie wzięła urlopy (zarówno płatne jak i bezpłatne). Nie podano szczegółów kiedy ani jaką kwotą Katar miałby wesprzeć swojego krajowego przewoźnika. Mimo uziemienia lotów lokalnej konkurencji z Emirates i Etihad Airways nie przyniosło to żadnych korzyści dla Qatar Airways – oznajmił Bogusz Kasowski.

 

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here