Naga MarketsPZU z ważnym wybiciem. Najbliższe cele w rejonie 33 złKurs akcji spółki PZU, najpopularniejszego w Polsce ubezpieczyciela, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,87%. Akcje drożały o 0,56 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 31,14 zł. Jest to całkiem dobry wynik na tle tracącego wczoraj 0,12% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy podwyższonych obrotach, na tle poprzednich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 30,56 zł. W sumie od połowy marca odbicie doprowadziło do niemal 40% wzrostu ceny w maksymalnym punkcie.

Wybicie z konsolidacji

Notowania spółki silnie drożeją od dwóch sesji. Ma to oczywiście związek z silnym zachowaniem szerokiego rynku, gównie za sprawą otwierania się gospodarek i kolejnych doniesień o obiecujących badań nad nową szczepionką przez kolejne firmy biomedyczne. Na PZU od końca marca czy po pierwszej fali wzrostowej, trwała konsolidacja w formie trójkąta. Obecnie mamy długo wyczekiwane wybicie. Cena powinna zmierzać przynajmniej do oporu przy 33 zł. Kolejnym celem będzie domknięcie marcowej luki spadkowej.

pzu 28.05.2020
Notowania PZU 28.05.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

PZU wprowadza usługę mojeID

Powszechny Zakład Ubezpieczeń we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową wprowadził usługę mojeID, dzięki której klienci mogą potwierdzić swoją tożsamość, rejestrując się w platformie mojePZU i zyskać szybki i łatwy dostęp m.in. do swojej dokumentacji medycznej w PZU Zdrowie. Usługa mojeID umożliwia zdalny dostęp do usług oferowanych nie tylko przez dostawców komercyjnych, ale również i administrację publiczną. “Trend związany z cyfryzacją procesów i rozwojem usług zdalnych, dostrzegany od dłuższego czasu, ostatnio znacząco się nasila.

KIR ma w swoim portfolio rozwiązania, które szczególnie teraz są doceniane przez rynek, bo optymalnie adresują potrzeby naszych partnerów biznesowych i odpowiadają oczekiwaniom ich klientów. Udostępnienie usługi mojeID przez PZU – lidera w sektorze ubezpieczeń – jest posunięciem otwierającym nowy obszar budowania przewag konkurencyjnych w obrębie całej branży” – dodano w komunikacie.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here