Naga MarketsPZU z ważnym wybiciem. Najbliższe cele w rejonie 33 złKurs akcji spółki PZU, najpopularniejszego w Polsce ubezpieczyciela, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,87%. Akcje drożały o 0,56 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 31,14 zł. Jest to całkiem dobry wynik na tle tracącego wczoraj 0,12% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy podwyższonych obrotach, na tle poprzednich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 30,56 zł. W sumie od połowy marca odbicie doprowadziło do niemal 40% wzrostu ceny w maksymalnym punkcie.

Finax

Wybicie z konsolidacji

Notowania spółki silnie drożeją od dwóch sesji. Ma to oczywiście związek z silnym zachowaniem szerokiego rynku, gównie za sprawą otwierania się gospodarek i kolejnych doniesień o obiecujących badań nad nową szczepionką przez kolejne firmy biomedyczne. Na PZU od końca marca czy po pierwszej fali wzrostowej, trwała konsolidacja w formie trójkąta. Obecnie mamy długo wyczekiwane wybicie. Cena powinna zmierzać przynajmniej do oporu przy 33 zł. Kolejnym celem będzie domknięcie marcowej luki spadkowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
pzu 28.05.2020
Notowania PZU 28.05.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

PZU wprowadza usługę mojeID

Powszechny Zakład Ubezpieczeń we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową wprowadził usługę mojeID, dzięki której klienci mogą potwierdzić swoją tożsamość, rejestrując się w platformie mojePZU i zyskać szybki i łatwy dostęp m.in. do swojej dokumentacji medycznej w PZU Zdrowie. Usługa mojeID umożliwia zdalny dostęp do usług oferowanych nie tylko przez dostawców komercyjnych, ale również i administrację publiczną. “Trend związany z cyfryzacją procesów i rozwojem usług zdalnych, dostrzegany od dłuższego czasu, ostatnio znacząco się nasila.

KIR ma w swoim portfolio rozwiązania, które szczególnie teraz są doceniane przez rynek, bo optymalnie adresują potrzeby naszych partnerów biznesowych i odpowiadają oczekiwaniom ich klientów. Udostępnienie usługi mojeID przez PZU – lidera w sektorze ubezpieczeń – jest posunięciem otwierającym nowy obszar budowania przewag konkurencyjnych w obrębie całej branży” – dodano w komunikacie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here